Онлайн
Серіали

Актор серіалу «Сага» Дмитро Гольдман розповів про свої життєві принципи

Дивіться серіал «Сага» о 21:00 на телеканалі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:30, 9 жовтня 2020

На каналі «Україна» стартував історичний серіал «Сага», одну з ролей в якому зіграв Дмитро Гольдман. Про свого персонажа і власні принципи артист розповів в інтерв'ю.

Одним з яскравих персонажів у серіалі «Сага» став лікар-гінеколог, якого зіграв відомий режисер Дмитро Гольдман. На роль в серіалі його запросив колега - режисер Дмитро Лактіонов.

«Це була неймовірно цікава робота, адже «Сага»- велика історія, в якій мій персонаж існував короткостроковий період, - сказав Дмитро Гольдман в інтерв'ю для каналу «Україна». - Я з величезним задоволенням взяв участь у проекті. Хоча моя присутність на майданчику оставила мені моральні складності, тому що я не люблю себе в ролі актора».

У відносинах між людьми Гольдман дотримується правил:

«Я намагаюся чинити за принципом: «Чим більше ти віддаєш, тим більше тобі повертається». Тому я завжди живу з розмаху і віддаю все те, що у мене є. Я просто знаю, що все буде добре, - відповів виконавець ролі в серіалі «Сага». - Так було завжди».

У зйомках 12-серійної історії «Сага» взяли участь близько 300 акторів. Для серіалу створили більше 500 костюмів, з яких 100 одиниць військової уніформи, які костюмери створювали разом з реконструкторами.

Виробництвом картини за підтримки Міністерства культури і інформаційної політики України на замовлення каналу «Україна» займалася кінокомпанія «Три-Я-Да Продакшн».

У серіалі глядач стане свідком найважливіших подій української історії крізь призму життя звичайної сім'ї Козак. Сто років історії звичайної української сім'ї - сто років поневірянь, переслідувань, бід і боротьби за свободу. Шість поколінь родини Козаків стануть свідками страшних подій, через які пройде країна - від світових воєн і радянських репресій до Чорнобиля і революцій. Але через всі роки, переживаючи зради, образи і біль - Козаки пронесуть любов до своєї сім'ї, дітей і рідної України.

Дивіться серіал «Сага» о 21:00 на телеканалі «Україна»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь