Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Актор серіалу "Квіти дощу" розповів про зйомки у стрічці та про те, як довелось змінювати зовнішність для ролі

NULL

19:00, 14 грудня 2017

На телеканалі "Україна" відбулася прем'єра серіалу "Квіти дощу", одну з головних ролей в якому зіграв молодий український актор Влад Нікітюк.

Для 25-річного артиста останні два роки були вкрай "врожайними": Влад зіграв у близько двох десятках телевізійних фільмів.

Про те, чому йому довелося два місяці ходити з бородою, над якими картинами зараз працює і чи побачимо ми його в театральних постановках, Влад Нікітюк розповів в ексклюзивному інтерв'ю сайту TV.UA.

Ви зіграли одну з головних ролей у новому серіалі "Квіти дощу". Розкажіть про картину і свого героя.

Це був прекрасний проект в плані команди: класний акторський склад, операторська група, всі спрацювались чудово. Неймовірність цього проекту для мене полягає в тому, що він ніби ділиться на дві частини: перша триває 3 серії, коли всі герої зустрічаються ще в шкільному періоді, а друга вже відбувається через 10 років після довгого розставання.

Спочатку ми граємо себе зовсім молодими, а потім вже – дорослими людьми. Мій персонаж Платон по історії трохи старший за інших, він – бізнесмен, у нього є свій готель. Ним спочатку володіє його батько, це їхній сімейний бізнес. Так, через 10 років готель просто переходить у володіння Платона. Він хлопець не бідний, як кажуть. Ну і звісно – закоханий у головну героїню.

Але він потім одружується з іншою дівчиною?

Так, він одружується з іншою, не буду говорити з ким, щоб не спойлерити. Але у нього, як і раніше, залишаються почуття до головної героїні, він не може з ними нічого вдіяти і все рівно намагається зробити щось, аби бути поруч зі своєю коханою.

Якось доводилося змінювати зовнішність для періоду після 10 років?

Так, і до речі, перший період мені більше подобався, тому що тоді я був поголений і коротко підстрижений, а в другому періоді мене заставили відростити бороду. Я два місяці ніяк не міг поголитися, тому що ми весь цей час знімали. Для мене це було трохи незвично.

Над якими проектами зараз працюєте?

Олексій Шапарєв знімає художній фільм "Крути.1918". І у мене там є невелика роль. Поки подробиці розкривати не буду, але точно скажу, що в цьому проекті я буду гладко поголеним і з вусиками, які мені наклеють (сміється). Також задіяний в 8-ми серійному фільмі режисера Тараса Дударя – "Княжна". Там у мене одна з головних ролей.

Ви також грали в театрі. Зараз ще задіяні в якихось виставах?

На жаль ні. І це не через брак часу, а через те, що у мене просто немає виходу на них. Зараз цим займаюся, планую спробувати себе в театрах, ходити на прослуховування. Складно без постійного тренінгу, потрібно черпати якісь нові знання, вміння, натхнення і, мені здається, це все можна знайти в театрі.

Скільки у вас приблизно виходить фільмів на рік?

Фільмів – це дуже голосно сказано. З повного метра у мене за плечима поки тільки "Тіні незабутих предків" і "Правило бою". А ось серіали, мувіки... я навіть не знаю, поки вистачає (сміється).

Що вигідніше: зніматися у фільмах або в серіалах?

Вигідно просто зніматися. Але це абсолютно нестабільна професія.

А не було страху пропасти, як артист?

Був, звичайно. Раніше було набагато страшніше, ніж зараз. Тепер впевнений, що вихід можна знайти завжди. Тим більше, зараз наше українське кіно розвивається, і дай Бог, незабаром у нас буде зніматися багато фільмів, наше кіно буде користуватися попитом. Так що, я думаю, роботи вистачить для всіх.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь