Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Актор Сергій Астахов лякав дівчат і мріяв подарувати мамі слона

У новому випуску документального циклу "Додому на свята", що вийде в ефірі каналу "Україна" в суботу, 15 грудня о 10:00, актор Сергій Астахов разом зі знімальною групою проекту відправиться на "малу батьківщину" - в село Червоний Лиман Воронезької області, щоб привітати маму з Днем народження.

11:14, 14 грудня 2012
Astahov310У новому випуску документального циклу "Додому на свята", що вийде в ефірі каналу "Україна" в суботу, 15 грудня о 10:00, актор Сергій Астахов разом зі знімальною групою проекту відправиться на "малу батьківщину" - в село Червоний Лиман Воронезької області, щоб привітати маму з Днем народження.

Сергій Астахов - один з найбільш затребуваних російських акторів театру і кіно. Дуже багато знімається в серіалах ("Принц і жебрачка", "Хіромант", "Бідна Настя"), а також грає в театрі "Сатирикон". У 2001 році Астахов став лауреатом премії "Чайка" в номінації "Фатальний чоловік".
Красивий, строгий і благородний - таким його знають глядачі. А в дитинстві Астахов, виявляється, був дуже неслухняною дитиною: "Він був некерованою дитиною. У школі перебив не тільки всі вікна, вчительці окуляри з портфеля діставав, і все розбивав.... Аж до того, що школу спалили, у нас було таке: забавлялися з хлопцями, і якось увечері він до мене приходить: "Спалив школу". Ну не всю, звичайно, там була невелика пожежа, але у нас і таке було", - ділиться спогадами мама актора, Зінаїда Іванівна.

Сергій Астахов і сам не заперечує, що в дитинстві був справжнім хуліганом, наприклад, любив дражнити дівчат. А іноді - навіть лякати, про що актор розповість у програмі: "Ми з братом запрошували дівчат у гості. А самі - обмазувалися фосфором, робили якусь "фосфорну маску" страшну і ховалися. Потім, коли вони заходили, ми відкривали двері і... Вони лякалися і втікали. Краще б залишалися, звичайно, навіщо тікати".

Незважаючи на поганий характер, вже з дитинства Сергій дуже уважно ​​ставився до своєї матері і любив робити їй подарунки, про що розповість в ефірі каналу "Україна".

"У дитинстві в подарунок для батьків навіть твір читали - по-моєму, у п'ятому класі. Сергій тоді сказав: "Я б мамі своїй подарував щось таке величезне, наприклад, слона". Зараз ремонт він мені зробив, теж подарунок хороший... ", - розповідає Зінаїда Іванівна.

Для самого ж Астахова головний подарунок у житті - можливість робити тільки те, що йому до душі: "Магомаєв завжди говорив "Я не хочу співати" - "Чому?" - "По качану"- все, він навіть не пояснював. І правильно робив. Тому, що я не хочу співати. Ось зараз я взагалі не хочу грати. Це моє право. Професія відкладає величезний відбиток. Дуже сильний. Крім мене, є праворуч ще дуже багато чого цікавого. І зліва. І попереду. І я це хочу бачити. І я сподіваюся, що так воно і буде".

Відверте інтерв'ю Сергія Астахова глядачі зможуть побачити в документальному циклі "Додому на свята", у цю суботу, 15 грудня о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь