Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

Актор «Реальної містики» Тімур Ібраїмов зізнався, що володів гіпнозом

Дивіться нові серії «Реальної містики» з 22 березня на телеканалі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:25, 19 березня 2021

22 березня об 11:45 на телеканалі «Україна» стартує новий сезон скріптед-реаліті «Реальна містика». Актор Тімур Ібраімов поділився досвідом використання гіпнозу.

У юності актор цікавився гіпнозом і навіть на практиці застосував знання.

«Мені часто задають питання, чи володію я гіпнозом. Найцікавіше, що в певний мірі так. У старших класах ми всі захоплювалися чудовою книгою «Акцентуйовані особистості» Карла Леонгарта, в тому числі психологією, психіатрією і гіпнозом. Гіпноз - це не дуже складно, і в якійсь мірі я його опанував. Я навіть загіпнотизував друга мого двоюрідного брата, і, звичайно, вивів із цього стану його потім. Це було один раз у житті», - поділився Тімур Імбраімов.

Актор також поділився, що потрапляв на сцену до Мессінга і Кашпіровського.

«Мессінг гастролював по всьому Радянському союзу. Я був на його шоу двічі. Вперше в 9 років, ми відпочивали в пансіонаті на Закарпатті. Потім другий раз - коли були на Сахаліні з батьками. Я знав, хто ця людина, і добровольцем вийшов на сцену. Прекрасно пам'ятаю, як це було. Я відчував якийсь вплив Мессінга, але абсолютно себе контролював. Подібне повторилося, коли потрапив на сеанс до Кашпіровського. Вийшов на сцену, виконував всі його вказівки, падав, як і інші добровольці. Але на мене гіпноз не подіяв», - поділився Ібраімов і додав, що іноді у нього бувають передбачення, природу яких важко зрозуміти.

Актор упевнений, що проект «Реальна містика» може допомогти глядачеві навчитися мислити більш критично і вірити в свої сили.

«Мене радує у цьому проекті, що ми намагаємося навчити критичного сприйняття дійсності, в хорошому сенсі слова - дорослішанню. Потрібно завжди сподіватися на себе. На те, що ти подолаєш обставини, а для цього потрібні знання. Необхідно читати книжки і вірити в успіх, боротися до кінця», - запевняє актор «Реальної містики» Тімур Ібраімов.

Дивіться нові серії «Реальної містики» з вересня на телеканалі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь