Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

8 мільйонів наборів виживання видав Штаб Ахметова жителям Донбасу

За два роки роботи Гуманітарний штаб Ріната Ахметова видав 8 млн. 79 тис. Дорослих і дитячих продуктових наборів жителям Донбасу по обидва боки лінії зіткнення.

16:16, 16 травня 2016

За два роки роботи Гуманітарний штаб Ріната Ахметова видав млн. 79 тис. Дорослих і дитячих продуктових наборів жителям Донбасу по обидва боки лінії зіткнення.

Для того щоб доставити такі обсяги допомоги Гуманітарний штаб відправив на Донбас 200 автоколон. Це 4 703 двадцятитонні фури, які доставили в логістичні центри Штабу в Донецьку і Маріуполі 94 тисячі тонн продуктів для формування наборів виживання.

допоможемо

Продуктову допомогу від Штабу за час збройного конфлікту отримали найбільш соціально незахищені жителі і переселенці в містах і селах Донбасу, де відкриті стаціонарні пункти видачі, або куди хоча б раз приїжджала мобільна бригада волонтерів. За час роботи «мобільних» волонтерів Штабу з травня 2015 року продуктові набори були видані 137 тис. особам у 425 маленьких населених пунктах у «сірій» зоні і на неконтрольованій території.

«8 мільйонів наборів виживання - це величезна кількість врятованих людських життів. Ми знаємо, наскільки вони необхідні, як чекають на ці набори в містах, селах і селищах Донбасу. У кожному пакеті з гуманітарною допомогою, який приходить від Ріната Ахметова людям, не просто продукти харчування, - в них повага, турбота, увага і любов до кожного земляка», - розповіла Римма Філь, координатор Гуманітарного штабу.

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь