Онлайн

«8 років пліч-о-пліч з вами»: ТОП-5 найгучніших історій ток-шоу «Говорить Україна»

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» на каналі «Україна» по будням о 19:50!

14:30, 14 квітня 2020

16 квітня виповнюється 8 років одному з найпопулярніших соціальних проектів нашої країни ток-шоу "Говорить Україна". У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії і думки.

Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Ведучий ток-шоу Олексій Суханов - не просто модератор дискусії - це людина, яка вміє уважно вислухати, щиро поспівчувати і допомогти у вирішенні конфлікту. 

Розібратися в непростих життєвих ситуаціях допомагають експерти програми: лікарі, юристи, психологи і фахівці в сімейних відносинах. Вони дають конкретні поради з вирішення складних конфліктів. 

За 8 років учасниками програми стали тисячі українців і багатьом з них програма не тільки допомогла вирішити нагальні проблеми, а й змінила життя. Напередодні річниці виходу програми ми зібрали 5 найбільш резонансних історій, які не залишили байдужими багатьох.

Найдорожчий подарунок на весілля

Одна з програм "Подаруйте нирку на весілля" змусила плакати всю країну. Юна наречена Настя двічі поборола рак, але без допомоги наших глядачів навряд чи змогла б вижити. Глядачі програми зібрали 1,4 млн гривень і дівчину успішно прооперували. Дивіться і пишаєтеся собою. Це все завдяки вам!

Шукала маму, а знайшла цілу сім'ю

Наталія все життя шукала своїх біологічних родичів, і навіть не підозрювала, що вони весь час були поруч. На програму приїхали дядько і тітка жінки, які розповіли, чому мати відмовилася від неї, а також на зустріч з Наталією приїхали і її рідні сестри. Брат героїні, як виявилося, все життя жив з нею по-сусідству, а вони навіть не були знайомі. Життя іноді влаштовує такі доленосні зустрічі, важко утримати сльози. Бережіть своїх рідних, будьте щасливі і залишайтеся з "Говорить Україна".

Медична драма зі щасливим фіналом

На передачу "Говорить Україна" звернулася дівчина з проханням допомогти її мамі, обличчя якої тане як свічка. Проблема Юлії була ще й глибоко психологічною. Жінка не могла показати обличчя і зняти перуку навіть вдома, поруч з рідними людьми. Величезна пухлина калічила верхню частину голови і закривала майже все око. Відомий український пластичний хірург Ростислав Валіхновський відгукнувся допомогти жінці і знову подарував їй можливість радіти життю.

Школяр в тілі трирічного малюка

Нам запам'ятався маленький герой Марк, тіло якого через генетичне захворювання не росте. Розумово хлопчик прекрасно розвивається і все розуміє, також ростуть його внутрішні органи, які не вміщаються в тілі. Наші небайдужі глядачі допомогли батькам Марка і зібрали кошти на лікування. Поки вони їх не витрачають - бережуть на операцію, яку повинні зробити найближчим часом. Фахівці, нарешті, помітили прогрес в лікуванні.

Історія перемоги маленького генія

Історія маленького генія Тимофія торкнулася сердець багатьох українців. Ця дитина поцілована Господом, він талановитий, світлий і відкритий. Але у нього недолік, який заважає творити - в дитинстві він позбувся ока і невдалий протез розвиває в хлопцеві комплекси. Програма "Говорить Україна" вирішила допомогти Тимофію і втілила в життя його мрії, але найголовніше подарувала зустріч з пластичним хірургом, який відгукнувся допомогти йому і безкоштовно зробив операцію.

Нагадаємо, що всі герої програми "Говорить Україна" реальні люди з реальними історіями. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості. Якщо з вами трапилася подія, про яку слід розповісти, чи у вас є проблема, про яку повинна дізнатися вся країна напишіть нам.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь