Онлайн
Соціум

750 метрів: в Італії засяяла найбільша в світі ялинка

Це неймовірна інсталяція.

Даша Харченко Даша Харченко
12:40, 10 грудня 2020

В Італії на південному схилі гори Інджіно, у комуні Губбіо, засвітили інсталяцію найбільшої новорічної ялинки в світі.  Її висота сягає 750 метрів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Luca Ghirelli (@luca_ghire_ph)

Щорічна церемонія запалювання новорічної ялинки в Італії завжди викликає захоплення. Та і не тільки в Італії – з року в рік на запалювання ялинки в майже у всіх великих містах світу збираються натовпи людей: і дорослі, і малі, щоб відчути трохи дива та казки.

Висота різдвяної інсталяції становить 750 метрів, а ширина – 450 метрів. Загалом, інсталяція має понад дві тисячі вогнів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

IG GUBBIO ® (@ig_gubbio)

Таку ялинку запалюють вже 40 років поспіль з 1981 року. У 1991-му це різдвяне дерево внесли до Книги рекордів Гіннеса як найбільше у світі. Тисячі туристів приїжджали у Губбіо, аби помилуватися цією красою.

 Цьогоріч через пандемію коронавірусу церемонія відкриття відбулася  онлайн.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

vincemmru (@vincemmru)

Різдвяні свята в Європі уже починаються. Проте пандемія коронавірусу вносить свої корективи. Дізнайтеся, як у таких обставинах збираються чинити уряди різних європейських країн.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь