Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Фонд Ріната Ахметова

65% українців знають про допомогу від Фонду Ріната Ахметова під час війни

Від початку повномасштабної війни Фонд Ріната Ахметова вже передав для жителів України більше 600 тисяч одиниць медикаментів, понад 60 тисяч гемоконтейнерів і більше 185 тисяч продуктових наборів.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:21, 3 червня 2022

Фонд Ріната Ахметова – найбільша приватна гуманітарна ініціатива в Україні. З перших днів війни всі зусилля Фонду зосереджені на допомозі мирним жителям, які нині потерпають не тільки від щоденних обстрілів, але й від нестачі продуктів харчування, води та медикаментів. Для багатьох українців гуманітарні набори від Фонду стали чи не єдиним джерелом існування.

2-8 травня 2022 року Info Sapiens було проведено всеукраїнське національне репрезентативне опитування на тему благодійності і волонтерства під час війни. Згідно отриманих результатів, найбільше українців знає про допомогу Фонду Ріната Ахметова (65%), «Повернись живим» (55%) та Червоного Хреста (54%).
 
Також, згідно з даними опитування, 70% з тих, хто вважає, що пріоритетною є допомога цивільним, називали Фонд Ріната Ахметова. А ті, хто вважає, що пріоритетною є допомога Армії, частіше називали фонди, що спеціалізуються на допомозі Армії – зокрема, «Повернись живим» (61,7%). Крім того, про Фонд Ріната Ахметова найчастіше знають, що він допомагає з продуктами харчування, а про Червоний Хрест – що вони допомагають при евакуації.
 
Від початку повномасштабної війни Фонд Ріната Ахметова вже передав для жителів України більше 600 тисяч одиниць медикаментів, понад 60 тисяч гемоконтейнерів і більше 185 тисяч продуктових наборів. Зазначимо, що з 24 лютого 2022 року гуманітарна допомога від Ріната Ахметова охопила 2,5 мільйони людей. Більше 1 мільйону з них було охоплено допомогою Фонду, решта — бізнесами SCM.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд допоміг вижити 8 мільйонам осіб.
 
Інформація про дослідження:
 
Вибірка складає 1528 респондентів. Опитування проводилося методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для населення віком 18 років і старше за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном проживання. Максимальна теоретична похибка не перевищує 2,5%. Опитування проводилося 2-8 травня 2022 року.
 
Більш детальну інформацію про результати соціологічного опитування ви може дізнатися за посиланням.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь