Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

500 тисяч продуктових наборів видав Штаб Ахметова дітям Донбасу

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова видав 500 204 дитячих продуктових набору. Допомога призначена сім'ям з дітьми у віці від народження до 35 місяців на непідконтрольних територіях, лінії зіткнення і переселенцям в мирних населених пунктах Донбасу.

16:21, 2 березня 2016

Станом на 2 березня 2016 року Гуманітарний штаб Ріната Ахметова видав 500 204 дитячих продуктових набору. Допомога призначена сім'ям з дітьми віком від народження до 35 місяців на непідконтрольних територіях, лінії зіткнення і переселенців у мирних населених пунктах Донбасу. Про це в ході прес-брифінгу в ІА «Українські новини» розповіла координатор Штабу Римма Філь.

«Максимально допомагати найбільш нужденним і незахищеним, в першу чергу дітям, — така філософія Ріната Ахметова і Гуманітарного штабу. Діти найбільше страждають від війни, будь це діти-переселенці чи маленькі жителі неконтрольованих територій. За цією цифрою, 500 тисяч виданих дитячих наборів -— величезна кількість малюків, які дуже потребують допомоги, і зусилля, яких докладає Гуманітарний штаб, щоб допомогти сім'ям з дітьми вижити в умовах бойових дій, економічної блокади і соціальної незахищеності», — сказала Римма Філь.

Гуманітарна допомога продуктами — наймасштабніша програма Штабу. Кожні 35 днів дитячі продуктові набори від Штабу отримують близько 30 тисяч сімей з малюками. 85% з них — жителі непідконтрольних територій, які гостро потребують продуктової гуманітарної допомоги. Найбільш затребувані дитячі набори в таких містах, як Донецьк, Макіївка, Горлівка, Єнакієве, Шахтарськ, Харцизьк, Комсомольський, Маріуполь, Торез, Ясинувата, а також населені пункти «сірої зони».

Инфографика полмиллиона

З початку 2016 року «мобільні» бригади волонтерів видають дитячі продуктові набори не тільки на непідконтрольних територіях Донбасу, а й на мирній території і в «сірій» зоні.

«В минулому році мобільні бригади видачі допомоги стали одним із пріоритетів роботи Гуманітарного штабу. Ми побачили, наскільки затребувана допомога у віддалених селищах і селах. Чим менше населений пункт і сильніше він постраждав від війни, тим більші потреби сімей. Страшно бачити, як сильно люди відчувають потребу в звичайних продуктах», — підкреслила Римма Філь.

За словами координатора, продуктову допомогу від Гуманітарної штабу Ріната Ахметова отримують не тільки малюки у віці 35 місяців, а й діти до 18 років пільгових категорій: інваліди, сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. За весь час роботи Штабу Ріната Ахметова 140 715 сімей з дітьми отримали набори виживання.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь