Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

5 найпоширеніших міфів про стосунки свекрухи та невістки

Дізнайтеся про 5 найпоширеніших міфів про стосунки між матір’ю і дружиною чоловіка.

Даша Харченко Даша Харченко
21:10, 30 вересня 2020

Незабаром стартує новий сезон популярного кулінарного шоу «Свекруха чи невістка» на телеканалі «Україна». Дізнайтеся про 5 найпоширеніших міфів про стосунки між матір’ю і дружиною чоловіка.

Раніше ми розповідали про те, як не посваритися зі свекрухою.

Міф 1. Гарні стосунки між свекрухою і невісткою не можливі

Для розвитку будь-яких людських стосунків потрібно докладати неабияких зусиль. Залежно від старань кожного з учасників взаємини можуть бути як дружніми, так і ворожими. Стереотипне уявлення про вічну війну між свекрухою і невісткою від самого початку гіперболізоване, а тому не відповідає реальній дійсності. Яскравим прикладом гармонійних стосунків між цими двома жінками може стати знана українська акторка та телеведуча Лілія Ребрик і «мама Таня» — свекруха зірки.    

фото: depositphotos

Міф 2. Свекрухи люблять слухняних невісток

Важко не погодитися з тим, що старші люди високо цінують свій життєвий досвід, яким за кожної нагоди прагнуть поділитися з найдорожчими людьми. Проте в багатьох виниклих ситуаціях їхні поради не до місця, адже сучасні проблеми значно відрізняються від тих, що були в минулому. Тому кожна свідома свекруха буде щаслива мати активну та ініціативну невістку, яка знає, коли варто дослухатися до порад чоловікової матері, а коли краще чинити по-своєму.

Міф 3. Замовчування проблеми — найліпший вихід

У будь-яких людських стосунках можуть виникнути певні непорозуміння, що можна з’ясувати та відпустити або поглиблювати багаторічним замовчуванням. Кожний обирає свій шлях у подоланні конфлікту, але для багатьох залишається очевидним той факт, що замовчування проблеми породжує більші проблеми.

фото: depositphotos

Міф 4. Щоб побудувати гарні стосунки зі свекрухою, потрібно бути ідеальною невісткою

Слово «ідеальний» у парі зі словом «людина» від самого початку передбачає хибне твердження, адже ніхто з нас не ідеальний (однак прагнути досконалості — важлива ціль у житті кожної свідомої людини). У стосунках між свекрухою і невісткою, як і в будь-яких інших, потрібно бути справжнім і щирим, а не ідеальним.   

фото: depositphotos

Міф 5. Від стосунків зі свекрухою залежать стосунки з чоловіком

На жаль, не всім вдається побудувати гарні стосунки зі своєю свекрухою, але це не має вплинути на взаємини з чоловіком. Ключовий момент полягає в тому, що ваш коханий залишив батьків та обрав саме вас, аби створити свою сім’ю. Звичайно, бувають різні нюанси, але стосунки зі свекрухою та взаємини з чоловіком — то абсолютно різні речі.

Нагадуємо про те, як Оля Полякова розповіла про стосунки зі своєю свекрухою.

Дивіться відео про те, кому із зірок пощастило зі свекрухою:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь