Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Психологія

5 правил самодостатньої жінки

Хто вона — самодостатня жінка та як такою стати?

13:30, 27 березня 2019

фото: burst

Самодостатня жінка та, яка сама собі може забезпечувати достаток. А що таке достаток, кожна жінка вирішує для себе сама в залежності від своїх бажань та потреб.

Жінка завжди залежить від навколишнього світу, від інших людей, думок і подій. І тому, часто втрачає свою життєву енергію і гарний настрій, адже все йде не так, як хочеться їй. У той час, як самодостатня порідіння не чекає, а діє і шукає способи, щоб її мрії стали реальністю.

Самодостатність може бути здоровою і негативною. Наприклад, якщо жінка повністю закривається від світу і говорить про те, що вона ні від кого не залежить та ні в кому не потребує, означає негативну самодостатність. Якщо жінка може організовувати своє життя і не відчувати себе неповноцінною без чоловіка або оточуючих, це здорова самодостатність. Така жінка буде щасливою і з ким-то, і на самоті. Вона не відчуває себе позбавленою чогось, тому що в її житті відбувається все так, як вона бажає. Безумовно, самодостатні жінки також можуть засмучуватися, падати духом, але в підсумку їх відрізняє те, що вони піднімаються на ноги і живуть тим життям, яким мріють.

Читайте також
Материнство або кар'єра: вчимося правильно розставляти пріоритети

Материнство або кар'єра: вчимося правильно розставляти пріоритети

Розглянемо 5 правил щасливої ​​самодостатньої жінки.

1. Вона безперервно саморозвається.

Жінка любить себе, але знає ті сторони, над якими потрібно працювати. Це може бути зовнішність або робота, але вона приймає свої слабкості абсолютно спокійно, адже знає, що вона їх поліпшить.

2. Вона має адекватну самооцінку.

Вона позитивно ставиться до критики, але не займається "з'їданням" себе за помилки. Вона не має завищеної самооцінки, тому що це так само погано, як і занижена. Така жінка завжди готова вчитися і набувати нові знання, яких їй не вистачає. Також, вона не заздрить іншим, і в її оточенні можна знайти жінок, які в чомусь краще її, адже вони завжди вчаться один у одної.

фото: unsplash

3. Не ставить себе в позицію жертви.

Вона відповідальна за події у своєму житті і не говорить, що з нею щось сталося. Вона розуміє причинно-наслідкові зв'язки, і знає, що саме її рішення, думки та дії призвели до того, де вона є зараз. Вона не боїться змінювати курс і цілі, тому що не потребує схвалення інших людей. У неї немає прихильності до людей або речей, які роблять її нещасливою. Вона не любить страждати, і тому позбавляється від усього, що завдає їй болю та дискомфорту.

4. Вона цінує здорові стосунки з чоловіком.

Самодостатня жінка вступає у стосунки з людиною, яка робить її щасливою. Разом вони стають краще і підтримують один одного. Якщо жінка відчуває, що стосунки стали деструктивними, вона не боїться відпускати таку людину. Міф, що самодостатня жінка у стосунках поводиться як чоловік. Така жінка навпаки цінує люблячого і турботливого чоловіка, і завжди буде для нього підтримкою і натхненням.

5. У неї є цілі.

Вони можуть бути пов'язані з професійною діяльністю, хобі або духовністю. Самодостатня жінка вміє їх досягати, а в разі невдачі не вважає, що хтось їй завадив. Вона має свою позицію і ставлення до речей, або знаходиться в процесі формування своєї думки. Вона не живе в ілюзіях, що одного разу магічним чином отримає бажане, а сама створює плани як цього досягти.

Самодостатні жінки - це здорові та щасливі жінки, котрі прагнуть до гармонійного та позитивного життя. 

Вас можуть зацікавити історії про трьох жінок знаменитостей, які всього досягли самі.

Дивіться відео про жінок, які змінюють світ, сюжет про Зою Литвин:

Приєднуйтесь до каналу «Україна» в меседжерах, щоб дізнаватися першими про актуальні і обрані матеріали за такими адресами:
Viber -https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram -https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь