Онлайн
Зірки

33-річний Роберт Паттінсон визнаний найгарнішим чоловіком світу

Зірковий пластичний хірург опублікував рейтинг найкрасивіших чоловіків.

16:30, 5 лютого 2020

Англійський актор театру і кіно Роберт Паттінсон визнаний найгарнішим чоловіком у світі.

До такого результату прийшов британський доктор і пластичний хірург Джуліан Де Сільва, який працює в центрі косметичної таі пластичної хірургії в Лондоні.

Дослідження показало, що Роберт Паттінсон на 92,15% близький до Золотого перетину Фі, який визначає досконалість рис обличчя та інших параметрів.

Його очі, брови, ніс, губи, підборіддя, щелеп і форма обличчя були зіставлені з іншими знаменитостями і опинилися найближче за доінших до ідеї древніх греків про досконалість.

Список був складений з використанням новітніх комп'ютерних методів картографування доктором Джуліаном Де Сільвою, який використовує цю технологію в своїй роботі косметичної хірургії.

 «Ці абсолютно нові методи комп'ютерного картування дозволяють нам розгадати деякі секрети того, що робить людину фізично красивою, і ця технологія корисна при плануванні операцій пацієнтів», - повідомив доктор Де Сільва.

INSTAGRAM (@drjuliandesilva)

 

 

Золотий перетин краси походить з європейського ренесансу.  Художники і архітектори використовували рівняння - відоме як Золотий перетин - при створенні своїх шедеврів.

Це співвідношення може бути застосоване до всього. Леонардо да Вінчі використовував його для створення ідеального чоловічого тіла в своїй роботі «Вітрувіанська людина».

З того часу вчені адаптували математичну формулу, щоб пояснити, що робить людину красивою.

фото: gettyimages

Раніше Джуліан Де Сільва визначив найкрасивішу дівчину світу. Нею стала американська модель палестинського походження Белла Хадід.

Дивіться в сюжеті, як колишню дівчину Роберта Паттінсона, Крістен Стюарт зловили в жахливому вигляді:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь