Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

31 жовтня на каналі "Україна" – прем’єра документального циклу "Україна. У пошуках себе"

31 жовтня о 23:30 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра унікального авторського циклу "Україна. У пошуках себе", створеного відомим режисером-документалістом Ігорем Кобриним. В цей день в ефірі телеканалу будуть показані перші два фільми чотирьохсерійного циклу.

14:57, 14 жовтня 2014

31 жовтня о 23:30 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра унікального авторського циклу "Україна. У пошуках себе", створеного відомим режисером-документалістом Ігорем Кобриним. В цей день в ефірі телеканалу будуть показані перші два фільми чотирьохсерійного циклу.

Масштабний авторський проект Ігоря Кобрина – це перший телевізійний документальний цикл, який дає цілісне розуміння глибинних історичних процесів, які лягли в основу формування держави України з XIII і до початку XX століття.

Авторський цикл Ігоря Кобрина складається з чотирьох серій, які описують окремі переломні етапи в історії України на шляху до європейського цивілізаційного вибору. Кожен період супроводжувався подіями, в результаті яких шляхи Європи і України розходилися в різні сторони, а наша країна, в кінцевому результаті – практично розпадалася на частини.

Так, перша серія циклу, яка отримала назву "Розколота колиска" розповість про розкол Київської Русі та утворення двох нових держав – Литовської і Московської Русі. Друга серія циклу "Біла пляма" допоможе глядачеві зануритися в історію XV століття і розповість про закони розвитку цих держав. У третьому фільмі "Козацька держава" глядач дізнається про історію створення держави Річ Посполита, а також про істинні причини її розпаду. А заключна серія фільму "Околиця цивілізації" розповість про те, в яких умовах і ким формувалася перша українська держава в 1918 році.

Ігор Кобрин, автор і режисер документального проекту "Україна. У пошуках себе": "Історія імперій завжди відрізняється від історії її окремих частин. Історичний шлях східних слов'ян – це безперервна боротьба двох цивілізаційних виборів. З нашими східними сусідами ми розійшлися в XIII столітті, і відтоді поняття "народ", "держава", "нація" формувалися в абсолютно різних умовах. Чому так вийшло? Відповіді – в циклі "Україна. У пошуках себе".

Чи можна передбачити майбутні повороти долі держави, вивчивши всі глибини її минулого? Чи є в історії України передумови, яке обумовили останні події, що відбуваються в країні? Звідки йдуть історичні корені української нації? Чи допоможе історія пояснити сьогоднішні взаємини українців з східними сусідами? Відповіді на ці та багато інших питань – в унікальному проекті "Україна. У пошуках себе".

Дивіться прем'єру документального циклу "Україна. У пошуках себе" вже 31 жовтня о 23:30 в ефірі каналу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь