Онлайн

30 років на телебаченні! Популярний ведучий Олег Панюта святкує професійний ювілей

Історія успіху талановитого кримчанина почалася в 1990 році.

11:15, 7 серпня 2020

7 серпня виповнюється 30 років з початку телевізійної кар’єри відомого ведучого каналу «Україна» аналітичного тижневика «Сьогодні. Підсумки» Олега Панюти.

Історія успіху талановитого кримчанина розпочалась у 1990 році. Тоді він, будучи ще зовсім юним, під час практики взяв своє перше інтерв’ю в студії. І ця спроба виявилась для нього успішною. Адже трохи згодом Олег Панюта отримав пропозицію сісти в кадр на правах повноцінного ведучого.

«Що таке робота в каді я дізнався у 1990-му, коли поїхав на літню практику в Крим, у Сімферополь. Не скажу, що мене одразу охоче прийняли, але літо – період відпусток, тож мене відправили у поміч редакторам. І коли двоє з трьох одночасно пішли у відпустку, в мене з’явився шанс. Перша спроба – це було інтерв’ю в студії з людиною, котра розповідала про якість хліба. Пам’ятаю, що підготував три запитання, але так хвилювався, що забув, яке поставив – перше, чи друге. Тож – не слухав відповіді, а намагався згадати. Спроба виявилася не провальною, тож за кілька днів мені дозволили сісти в кадр вже на правах повноцінного ведучого», – ділиться спогадами телеведучий.

З перших днів знайомства з телебаченням Олег Панюта мріяв про цікаві проекти, роботу на великих каналах, визнання колег та вдячного глядача. Завдяки своїй наполегливій праці йому це вдалося. Нині від один з найуспішніших та найвпізнаваніших ведучих на вітчизняному телебаченні. Проте Олег Панюта зізнається, що везіння в кар’єрі його супроводжувало не завжди, адже багато ідей, проектів залишились не реалізованими.

«Я не завжди працював ведучим, бо вважаю, що телевізійник повинен володіти різними навичками, аби бути цікавим для глядача. Та головне – і тоді, і зараз для мене – задоволення від роботи. Іноді складної, часто невдячної, такої що змушувала знову і знову починати спочатку. Скільки проектів, ідей, тем за ці роки не «ожило»… І це нормально, бо глядач має побачити тільки найкраще!», – розповідає ведучий.

Як і в кожній роботі, в професійній кар’єрі телеведучого також траплялися курйози, але це не зупиняло його йти до своєї мети. Нині про нестандартні ситуації в кадрі він згадує з усміхом.

«Їх було чимало, бо прямий ефір це – завжди несподіванка, можливість, а то й необхідність експромту. Декорації падали, лампи вибухали, мухи сідали на гостей, двері студії барикадувалися від непроханих гостей. Та я не боюся таких ситуацій, бо саме так глядач бачить, що життя в кадрі – це реальність, це справжні люди та життєві історії. І це дозволяє йому повірити тому, що він побачив та почув», – зазначає телеведучий.

Попри свій успіх Олег Панюта не припиняє на працювати над собою в професійному плані, адже завжди прагне аби його робота приносила користь для глядачів, а ті в свою чергу висловлювали свою довіру і задоволення.

«Телебачення – це те, що робить моє життя змістовним, корисним для інших. Зрештою, я отримую задоволення від того, що роблю, а для мене в роботі, та й в житті, це дуже, дуже важливо! Телебачення це – частина мене, можливо – моя найкраща частина. Вона далека від досконалості, але я працюю над цим. І маю сподівання, що результатом глядач буде задоволений», – резюмує Олег Панюта.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь