Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

28 листопада на каналі "Україна" прем'єра документального проекту "Код нації"

28 листопада о 19:45 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра документальної стрічки "Код нації". Унікальний дослідницький проект розповість про те, що таке українська нація і у чому полягає той прихований механізм, який допомагає українцям зберегти національну ідентичність вже багато років поспіль.

17:59, 24 листопада 2014

28 листопада о 19:45 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра документальної стрічки "Код нації". Унікальний дослідницький проект розповість про те, що таке українська нація і у чому полягає той прихований механізм, який допомагає українцям зберегти національну ідентичність вже багато років поспіль.

За свою історію український народ пережив чимало спроб "розмивання" національної ідентичності. Крім того, історичні повороти та обставини були настільки різними, що кожен регіон країни розвивався по-своєму. Чому ментальні особливості українців проявляються однаково по всій країні, незважаючи  на різну історію окремих її частин? Що допомагає українцям залишатися єдиним народом і на протязі багатьох століть  зберігати свою національну ідентичність?

"Код нації" – це унікальне масштабне дослідження, котре з точки зору різних наук вивчає цінності українців для того, щоб знайти відповідь на ключове питання: що визначає приналежність людини до тієї чи іншої нації, та де "зашитий" той унікальний код, який не просто визначає суть української нації, але  і кожен раз відроджує її головні історичні риси.

В ході зйомок проекту автори звернулись до експертів з різних галузей наук: до істориків, антропологів, генетиків, лінгвістів, етнопсихологів, нейрофізіологів, та навіть маркетологів. Адже саме результати маркетингового дослідження стали ключовими для розуміння різниці української та російської ментальності. Наприклад, той факт,що один і той же рекламний ролик відмінно працює в Росії, але в той же час є абсолютно провальним для української аудиторії і став передумовою для подальшого дослідження національних цінностей українців.

Нагадаємо, що "Код нації" є не першим документальним проектом Ілларіона Павлюка, Володимира Рибася та Олега Рогожі, знятого на замовлення каналу "Україна". У 2012 році глядачу був представлений сенсаційний  дослідницький проект "ДНК. Портрет нації", а у 2013 році – "ДНК 2. У пошуках жінки". Також цієї зими глядачі змогли побачити унікальний дослідницький проект "Планета мавп: куди діваються розумні діти?".

У чому особливість української нації? Де саме закладені ті таємні алгоритми, які не просто визначають сутність української нації, але допомагають зберегти її національну ідентичність, незважаючи на силу історичних обставин?Яка саме характеристика зумовлює національну приналежність людини – кров, генетичний набір, мова, місце народження? Відповіді на ці та багато інших питань – в унікальному дослідницькому проекті "Код нації" на телеканалі "Україна".

Дивіться новий документальний проект "Код нації" 28 листопада о 19:45 в эфірі каналу "Україна"

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь