Онлайн
Контролер

24 хвилини мертва у школі: «Контролер» проведе розслідування трагічного випадку

Дитину вдарило струмом на перерві ...

18:45, 1 вересня 2020

У новому випуску програми «Контролер» з Ярославом Куцом, який покажуть 1 вересня, о 23:20  на каналі «Україна», проведуть розслідування трагічного випадку у школі, де першокласниця Аіша впала в кому через удар струмом у їдальні.

Вранці Марина відвела доньку Аішу до класу. А вже за дві години класний керівник подзвонила і терміново викликала маму. Дві бригади швидкої схилились над дитиною і без упину робили прямий масаж серця.

Як виявилося, дитину вдарило струмом на перерві, коли вона потягнулася за булочкою в їдальні. Першокласниця Аіша була мертва 24 хвилини. Дівчинка дивом вижила та після страшної події не може самостійно рухатись, їсти, розмовляти…

В школі було безліч очевидців трагічного випадку. Але за те, що сталось у навчальному закладі так нікого не покарали! Ба більше – у клінічній смерті дитини звинуватили маму першокласниці!

«Контролер» знайшов всіх очевидців події і з'ясував, чому терміново звільнився завгосп і директор? І хто має бути покараний за те, що сталося з дитиною у школі?

«Контролер» - проєкт каналу «Україна» про найбільш актуальні соціальні проблеми. Щотижня у програмі «Контролер» ведучий Ярослав Куц разом з командою журналістів з’ясовує, чому соціальні проблеми українців накопичуються, двері кабінетів чиновників зачинені, а головний принцип вирішення питань у державі – перекласти відповідальність на іншого. «Контролер» перевіряє, як виконують свої обов’язки керівники держустанов та чиновники на всіх рівнях. І показує, як відстоювати своє право на якісне життя.

«Контролер» перевірить заради правди!  

Дивіться програму «Контролер» у вівторок о 23:20 на каналі «Україна»!

Дивіться попередній випуск:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь