Онлайн

22 серпня «Україна 24» і новини «Сьогодні» відзначать День українця

Глядачів новинного каналу в ефірі і в соцмережах вітатимуть українці, які проживають за кордоном.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:59, 16 серпня 2021

Цього року святкування з нагоди 30-річчя незалежності України канал «Україна 24» та новини «Сьогодні»  починають з 22 серпня на День українця — свята, яке інформаційна команда започаткувала три роки тому. Глядачів новинного каналу в ефірі та у соцмережах вітатимуть українці, які проживають за кордоном.

«За різними підрахунками, українців у світі – понад 60 мільйонів, з них майже третина проживає за межами історичної Батьківщини. І це гарний привід розказати про життя наших людей, які перебувають за кордоном. Тому напередодні Дня Незалежності ми вже втретє відзначаємо свято, яке є в нашому новинному календарі – День українця. Для нас це внесок у єднання української нації», – переконаний Юрій Сугак, головний редактор Новинної групи Україна.

Окрім святкування Дня українця, «Україна 24» та новини «Сьогодні» висвітлюватимуть головні події — церемонію нагородження нової державної премії «Національна легенда України» в Маріїнському палаці та офіційний візит Ангели Меркель в Україну.

Нагадаємо, що «Україна 24» є лідером серед інформаційних каналів країни, має більш як 24-мільйонну аудиторію за кордоном та продовжує переговори з провідними іноземними постачальниками телекомунікацій, щоб глядачі мали змогу дізнаватися про все найпершими не тільки в Україні, а й за її межами.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь