Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Китайський Новий рік 2020: яка тварина його представляє за східним календарем

Чий Китайський Новий рік 2020: яка тварина, символ, талісман та характеристика знаку

21:10, 23 січня 2020

Символ Китайського Нового року 2020  Білий Пацюк

фото: depositphotos

Наближається Китайський Новий рік 2020. Цього разу – за східним календарем. Відзначати ми його будемо в найближчу суботу, 25 січня. Навіть якщо ви скептично ставитеся до гороскопів і символіки, все одно, інколи заглянете в інтернет, щоб дізнатися, чий рік 2020, під яким символом він до нас прийде, яка тварина представляє його, згідно зі східним календарем. У нашій статті ми відповімо на всі ці питання.

Дивіться відео про традиції на Китайський Новий рік:

Читайте також
Вихідні та святкові дні у січні 2020 в Україні

Вихідні та святкові дні у січні 2020 в Україні

Китайський Новий рік 2020 – якої тварини?

Символ Китайського Нового року 2020 – це Білий Металевий Пацюк. Його також часто називають Мишею. Хтось його боїться, хтось ставиться упереджено, але насправді Пацюк на Сході вважається благородною твариною, що символізує багатство і мудрість.

Взагалі Пацюк по праву очолює список східних знаків. Саме з нього починається 12-річний місячний цикл китайського календаря. Як каже давня легенда, повелитель небес вирішив вибрати дванадцять тварин, які будуть охороняти його спокій. Їм було обіцяно особливу милість і шану. Першим до Небесних врат прибув Бик. Але розумний і спритний Пацюк зумів обігнати його, за що в нагороду отримав першість з усіх тварин – символів року.

2020 рік Білого Пацюка: характеристика знаку

Пацюк – це цікава й уважна тварина, розумна, винахідлива, хитра і кмітлива. У Пацюка дуже розвинена інтуїція. Також він може похвалитися надзвичайно швидкою реакцією, яка часто допомагає йому виходити зі складних ситуацій. Пацюк легко пристосовується до нових обставин. Ще одна характерна риса Пацюка – це запасливість і ощадливість. Також представники знаку Пацюка – відомі романтики, вони вміють переконувати і доволі легко сходяться з людьми.

Люди, народжені у рік Пацюка, в повній мірі мають перелічені вище якості. Щоб догодити символу 2020 Нового року, намагайтеся проявляти більше уваги до важливих питань, при цьому не випускаючи з уваги деталей, бути проникливими, розважливими й економними, відповідально ставитися до серйозних витрат і частіше прислухайтеся до своєї інтуїції.

У чому краще зустрічати Китайський Новий 2020 рік? Виберіть найбільш підходящі та улюблені кольори символу наступаючого року – білий, сріблястий, синій або зелений. А прикраси та аксесуари краще підібрати відповідно зі стихією – металеві.

Читайте східний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків.

Читайте, який головний колір 2020 року: у чому зустрічати Новий рік Білого Пацюка.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь