Онлайн
Говорить Україна

15 000 героїв: Ток-шоу «Говорить Україна» святкує своє восьмиріччя

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» на каналі «Україна» по будням о 19:50!

11:45, 16 квітня 2020

16 квітня найпопулярнішому соціальному ток-шоу «Говорить Україна», яке виходить у будні на телеканалі «Україна», виповнюється 8 років. За цей час в студії побувало 15 000 героїв, історії яких залишили небайдужими телеглядачів і її беззмінного ведучого Олексія Суханова.

Кожна програма - це кропітка праця журналістів і експертів. Над проектом працюють 120 чоловік. До роботи над випусками залучені фахівці з різних областей: психологи, соціальні працівники, детективи, журналісти-розслідувачі, криміналісти і навіть патологоанатоми. Всі вони допомагають робити кожну програму якісною історією, яка хвилює не тільки країну, а й світ.

«Наше основне завдання як соціального проекту - не просто зробити цікавий продукт. Ми хочемо, щоб кожен раз, дивлячись нашу програму, глядач розумів, що цю годину біля екрану проведено не даремно: він виніс для себе щось корисне, взяв участь у вирішенні проблеми, поспівпереживати герою. Найчастіше звертаються до нас люди, для яких проект, в прямому сенсі слова - останній шанс. Нам не важливо, ким працює наш герой, скільки він заробляє, де він живе. Якщо є проблема, з якою неможливо впоратися, - ми відкриті», - розповідає Юлія Охріменко, продюсер соціального ток-шоу «Говорить Україна» на каналі «Україна».

У день редактори фіксують до 50 звернень тих, кому потрібна допомога ток-шоу «Говорить Україна». Над однією історією програми команда проекту може працювати від декількох днів до року. Іноді результат деяких доводиться чекати кілька років. «Так було в програмі про дівчинку з пухлиною на обличчі. Група записала її в 2016 році, і чекали, поки лікарі зможуть її прооперувати, щоб розповісти глядачам про те, як вона змінилася в кінці програми. Але операція весь час відкладалася, оскільки після детальних обстежень виявилося, що пухлина проросла в мозок. Було зроблено близько 8 операцій, і ми дуже горді тим, що героїні вдалося допомогти», - коментує Юлія Охрименко.

За 8 років існування програми, немає таких тем, які б не піднімалися у ток-шоу. Але найбільшою гордістю колективу IVORY films є випуски-розслідування на резонансні теми: «Смерть підлітка в Прилуках: чому повстало місто?», «Трагічне зникнення 11-річної Даші з Одеси: хто прикривав ката?», «Шок: плачу гроші за знущання з сина» про страшні знущання у Бердянській колонії - змусили правоохоронні органи переглянути кримінальні справи. Але найбільш резонансною стала програма «Мої рідні кати». Журналістам у буквальному сенсі слова довелося звільняти дитину з його ж рідної сім'ї. Над 8- річним хлопчиком знущалися і мати, і батько, і брати і сестри. Його тримали, як собаку в сараї. Після виходу програми в ефір Сашу усиновили, а на його біологічних батьків завели кримінальні справи.

Але, незважаючи на резонансні випуски, про які говорить вся Україна, на проекті є місце і романтичним історіям. Наприклад, після програми «Наречений з павичами: куди зникають наречені», в якій намагалися зрозуміти, чому гарному 60-річному моряку паталогічно не щастить з жінками, журналістам проекту написала глядачка. Вона закохалася у героя з екрану і була впевнена, що він - її доля. Редактори передали її контакти і фото нареченому. І все закінчилося хепі-ендом.

«Мені надзвичайно пощастило з роботою. Адже ми працюємо з історіями, від яких навертаються сльози на очі від неймовірного жаху, що навіть в кіно важко уявити - до романтичних моментів. І кожна історія чомусь вчить, і це дуже здорово. Ми намагаємося допомогти, розбираючись і розкладаючи інформацію на найменші крупинки і дрібниці. «Говорить Україна» - це незвичайна можливість навчитися не на своїх помилках, а на чужих, подивитися, як це відбувається, і задуматися», - коментує ведучий ток-шоу «Говорить Україна» Олексій Суханов.

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» по будням о 19:50!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь