Онлайн

11 цікавих фактів про зйомки фільму "Врятувати боса"

Під час зйомок художнику по костюмах довелося прямо на вулиці гладити плаття своїм мобільним телефоном. 30 хвилин розмови - і телефон ставав теплим. Складочки вийшли одна до однієї!

12:28, 14 листопада 2012
Boss310Поки глядачі телеканалу "Україна" по буднях о 20:00 з цікавістю стежатьза розвитком подій в драмеді "Врятувати боса", ми розповімо про те, щозалишилося за кадром. Адже мало хто знає, що...

1. Події в драмеді розгортаються протягом року, а сам 24-серійний фільмзняли за 10 тижнів.

2. У кастингу на головні ролі в картині "Врятувати боса" (героїв Женіта Саші) - пробувалися 350 осіб. Переможці актриса Олена Якимова таактор Ілля Іосіфов пройшли 12 і 10 турів кастингів відповідно.

3. Актрисам "Врятувати боса" довелося зніматися холодними осінніминочами в легких сукнях, так як за сюжетом у кадрі було літо.

4. Актрисі Альоні Якимовій для зйомок у цьому фільмі довелося навчитисярукопашному бою, освоїти бойовий гопак і почати водити автомобіль.

5. Російському актору Андрію Арзєєву, який зіграв у фільмі Остапа -батька Жені, довелося вивчити українську мову і навчитися розмовляти зкарпатським говором.

6. У зйомках картини взяли участь стадо овець (40 штук), а також коні іпес.

7. Під час зйомок однієї їх сцен постановники впали в бутафорську шахтуліфта. Ніхто не постраждав, але кадр довелося перезнімати.

8. Під час зйомок художнику по костюмах довелося прямо на вулицігладити плаття своїм мобільним телефоном. 30 хвилин розмови - і телефонставав теплим. Складочки вийшли одна до однієї!

9. Альоні Якимовій перед початком роботи над картиною "Врятувати боса"довелося схуднути на кілька кілограмів. Однак під час зйомок актрисузмусили в кадрі багато їсти, і Олена повернулася в колишні форми.

10. А ось для Іллі Іосіфова готували спеціальну їжу. Справа в тому, щоІлля - вегетаріанець. Тому в кадрі йому навіть пельмені довелось їсти зкартоплею.

11. Найулюбленішим продуктом всієї знімальної групи були пончики. Зачас роботи над проектом їх з'їли 30 кілограмів.

Дивіться драмеді "Врятувати боса" на телеканалі "Україна" з понеділкапо п'ятницю о 20:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь