Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

100 #добрих_портфелів для дітей, які постраждали від війни

Мета акції зібрати 132 000 грн, аби придбати 100 портфелів зі шкільним приладдям для дітей, які постраждали від війни.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:21, 1 червня 2022

У Міжнародний день захисту дітей Громадська організація «Ла Страда-Україна» та благодійна платформа Kind Challenge запускають благодійну кампанію #добрий_портфель, щоб зібрати 132 тис грн на купівлю 100 портфелів зі шкільним приладдям для дітей, які постраждали вій війни.

Вже 98 днів у нашій країні йде повномасштабна війна, під час якої постраждало 676 дітей – 240 дітей загинуло та 436 поранено. Але варто пам’ятати, що психологічно постраждала кожна українська дитина. Починаючи з 24 лютого 2022 року, життя сотні тисяч українських дітей цілковито змінилися. Діти втратили відчуття базової потреби у безпеці, переживають страх та тривогу, панічні атаки, втрачають свої домівки, своїх друзів, подруг та близьких, свій уклад життя та розуміння майбутнього.

За даними Міжнародної організації з міграції, кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні перевищила 8 млн людей, з них – понад 2 млн офіційно зареєструвалися як ВПО. Багато з цих людей - – діти, для яких переживати війну психологічно ще складніше, ніж для дорослих.

Наша мета зібрати 132 000 грн, аби придбати 100 портфелів зі шкільним приладдям (пенал, олівці, ручки, лінійка, гумка, точилка) для дітей, які постраждали від війни. Ми дуже хочемо, щоб 1 вересня діти, які стали вимушеними переселенцями та переселенками, через збройну агресію Росії проти України, змогли піти в школи у більш безпечних містах, селищах, селах та знайти нових друзів і подруг чи повернутися до своїх шкіл вже на звільнених територіях.

Перевага буде надаватися дітям молодшого шкільного віку (6-11 років), які є внутрішньо переміщеними особами, сім’ї яких знаходяться у скрутному фінансовому становищі (наприклад, втратили житло через воєнні дії). 

Зробити пожертву на будь-яку суму можна на сторінці кампанії за посиланням: 

https://bekind.ua/uk/project?id=ec38cb62-611e-4cea-9389-5f58eb9bd4e3&fbclid=IwAR0saiDit1oGYvunVBf5jMosXbF63yvuWnQyKUx1OdO0dR063EiihX3N-b8

Кампанія триватиме до 31 липня 2022 р.

Поділіться інформацією про збір у своїх сторіз/дописах з хештегами #добрий_портфель #kind_bag та посиланням на збір.

Наші діти мають право на дитинство!

Закупкою, розподілом та логістикою портфелів буде займатися Громадська організація «Ла Страда - Україна», на основі аналізу психологів та психологинь, які працюють з дітьми на місцях.

Громадська правозахисна організація “Ла Страда-Україна” працює для забезпечення ґендерної рівності, миробудування, запобігання ґендерно зумовленому насильству , зокрема, домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави.

Kind Challenge – це український імпакт-проєкт, який розвиває звичку допомагати з 2020 року. Наразі на платформі зібрали 16 млн грн для 100 українських благодійних фондів та громадських організацій.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь