Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

100 автоколон з наборами виживання відправив Штаб Ріната Ахметова на Донбас

Вранці, 21 вересня, на Донбас вирушила 100 автоколона з продуктами від Штабу Ріната Ахметова. У логістичний центр на стадіоні «Донбас Арена» будуть доставлені 50 тисяч наборів виживання для мирних жителів непідконтрольних територій.

11:06, 21 вересня 2015

Вранці, 21 вересня, на Донбас вирушила 100 автоколона з продуктами від Штабу Ріната Ахметова. У логістичний центр на стадіоні «Донбас Арена» будуть доставлені 50 тисяч наборів виживання для мирних жителів непідконтрольних територій.

У складі колони 21 великовантажний автомобіль, які везуть 420 тонн продуктів. «100 автоколона везе в Донецьк продукти для формування 50 тисяч наборів виживання. Всього за рік роботи Штабу на донецькі та маріупольські склади було доставлено більше 60 тисяч тонн продуктів. Щоб доставити такий обсяг знадобилося 3090 фур. За цей час допомогу отримали жителі 221 населеного пункту і 21 району Донбасу по обидві сторони лінії зіткнення», - розповів Олександр Вишняков, керівник напрямку «Гуманітарна допомога» Штабу Ріната Ахметова.

Автоколона має повний пакет документів, оформлений з дотриманням всіх норм і процедур, згідно з чинним законодавством України, та підтверджує склад вантажу і якість продукції. Також в наявності наказ Міністерства соціальної політики України про визнання вантажу гуманітарним.

Станом на 21 вересня 2015 року волонтери Штабу за весь час роботи видали 4 млн. 541 тис. дорослих і 332 тис. дитячих наборів.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь