Вітаємо переможницю!
Нею стала Вікторія Маримуху, яка отримала 43 330 голосів на нашій сторінці в інстаграм та 1 869 голосів на сайті. У підсумку 45 199 голосів. Це на 6 153 більше, ніж у її найближчої суперниці Міли Кузнєцової.
10 головних Інстадівчат борються за місце ведучої у новій рубриці «Ранку з Україною»!

Кожна претендентка зніме сюжет про якусь професію: бджоляра, сортувальника сміття, працівника зоопарку, кухаря тощо. Під час зйомки інстапопелюшки виконають різні завдання, які їм поставить Сергій Зенін.

А переможницю, яка отримає шанс бути ведучою найрейтинговішого ранкового шоу країни, визначите саме ви на нашому сайті!
Євгенія Антонова
Жені 20 років. Дівчина вивчає мови — французьку та англійську. З 13 років працює моделлю. Дуже любить індустрію краси, професійно займається візажем. Обожнює активний відпочинок, особливо катання на серфінгу. Крім того Женя - справжня мандрівниця, вже об'їздила півсвіту.

Дивитися більше фото
Відео
Тетяна Бамбіна
Тані 38 років. Любить усе гарне, і де б вона не перебувала, створює красу навколо. Красиві речі її оточують скрізь і всюди, оскільки вона завжди носить їх з собою. Регулярно ходить у спортзал. Має міцну сім'ю — коханого чоловіка і сина 15 років. Дуже любить їзду за кермом, музику і подорожі.

Дивитися більше фото
Відео
Наталі Кенді
Кенді 22 роки. Дівчина знімає своє особисте шоу для мережі Youtube — «Кенді на переговорах» з депутатами Верховної Ради. За освітою Кенді юрист і політтехнолог. У вільний час малює портрети олівцем — перша в Україні художник-реаліст. А ще Кенді співає справжнім оперним голосом, чим зачаровує чоловіків.

Дивитися більше фото
Відео
Надя Ковалевська
Наді 25 років. Дівчина працює фітнес-тренером групових занять. Кожного ранку і вечора проводить тренування на свіжому повітрі. Крім того Надя — класний DJ, її часто запрошують на різні заходи. У вільний час обожнює готувати та кататися на сноуборді.

Дивитися більше фото
Відео
Міла Кузнєцова
Мілі 30 років. Дуже любить подорожувати, захоплюється їздою на велосипеді. Міла стверджує, що людям найбільше подобаються котики і груди, саме тому вона зібрала цілу купу підписників в Instagram. Цільова аудиторія дівчини — переважно чоловіки, оскільки жінки її не дуже сприймають. Цікаво, чому? :)

Дивитися більше фото
Відео
Аміра Ларіна
Амірі 21 рік. З юнацьких років дівчина працює фотомоделлю. Постійно подорожує, як у якості моделі, так і в якості організатора різноманітних заходів. У вільний час займається боксом, але чоловіків це чомусь не лякає.

Дивитися більше фото
Відео
Вікторія Маримуха
ДІвчині 28 років. Свого часу Віка навчалася в університеті Поплавського, а паралельно працювала адміністратором у нього в ресторані, щоб отримувати стипендію. Життя її часто кидало, але від цього вона ставала тільки сильнішою. Нині Віка — професійна модель. Нащодавно зустріла своє справжнє кохання — він француз, з яким дівчина пізнала справжню романтику.

Дивитися більше фото
Відео
Алла Мержан
Аллі 22 роки. З юності дівчина працює фотомоделлю, а в 2016 році навіть вийшла до фіналу конкурсу «Міс Україна — 2016». Алла входить у топ-12 найкрасивіших дівчат України. Любить подорожувати, пізнавати нові місця та нові смаки. І не дивно, адже Алла — справжня одеситка, яка завжди відкрита до всього нового.

Дивитися більше фото
Відео
Катерина Полєхіна
Каті 23 роки, вона працює фотомоделлю. За освітою дівчина — психолог, тому з легкістю може зацікавити кожного. У вільний час займається спортом. Живе в Києві.

Дивитися більше фото
Відео
Настя Стецевят
Насті 25 років. Дівчина має дві вищі освіти, нині навчається на військовій кафедрі. Крім того Настя — фотомодель. І недарма, адже ховати таку красу — справжній гріх!

Дивитися більше фото
Відео