каратист, гітарист, майбутній журналіст
>
<
Вони – наша країна завтра.
Вони – юні, амбіційні та незалежні.
Вони будуть навчати, будувати, лікувати, творити та змінювати Україну через 10-20 років.

У фокусі проекту каналу «Україна» – діти та підлітки – майбутні обличчя та душа незалежної України.
Майбутні Президенти
ГЕРОЇ
>
<
Я дуже хочу, щоб у ваших кабінетах не було моїх зображень. Бо Президент – не ікона, не ідол, Президент – це не портрет. Повісьте туди фотографії своїх дітей і перед кожним рішенням дивиться в очі їм.
Цитата з інавгураційної промови Президента України,
Володимира Зеленського
Герої проекту
Серед його спортивних досягнень уже чимало призових місць у престижних конкурсах. Ростислав зайняв друге місце на Кубку з карате Grand Prix North Bohemia (Чехія) в 2018 році, а також третє місце на Прем'єр-Лізі (Кубок Києва з карате) в 2019 році.
Про проект
Хто вона – сучасна українська молодь?

Які в них цінності і чи мають вони їх взагалі? До чого прагнуть? Про що мріють? Ким хочуть бути? Хто для наших дітей є прикладом? Яке місце в їхньому житті займає патріотизм і любов до своєї країни? І якщо всі прагнуть бути блогерами, хто лікуватиме та писатиме нові закони?

Канал «Україна» побачив наше майбутнє в обличчях сучасної молоді. Крізь цінності наших дітей ми побачимо майбутню Україну та життєві орієнтири і вподобання наступної генерації українців.
>
<
Новини проекту
Відверті інтерв'ю дітей, статистика вступу до ВНЗ, хто вони юні блогери-мільйонери з України, коментарі психологів та інші вектори, що формують пріоритети українських підлітків та їхні майбутні цілі
Ким мріє стати ваша дитина?
Ким мрiють стати і до чого прагнуть ваші дiти?

Долучайтесь до флешмобу «Майбутні Президенти» в Instagram та Facebook разом з каналом «Україна».

Розкажіть історії ваших дітей, ставте хештег #майбутніпрезиденти і ці історії потраплять до дайджесту на сайті каналу «Україна».

Вони - наша країна завтра!