Онлайн

Повернення Лялі (27 серія)

18:00, 17 грудня 2014

Більше відео

Олена повертається в будинок барона. На дзвінки Миколи не відповідає, Раміру і Тоні повідомляє тільки те, що пішла сама. Дізнавшись про те, що цигани збунтувалися і не хочуть мати справу з фондом Лялі, Олена вирішує піти на збір разом з братом. На зборах Ляля з усіх сил намагається довести, що використовує землі громади за призначенням - на благо самих циган.

Антоніна розуміє, що Зінаїда щось приховує, але діє обережно, без натиску: вона робить так, щоб Зінаїда дізналася про її готовність віддати будь-які гроші за докази провини Марії.

Марії рекомендують поїхати до цілющого джерела. В дорозі Марія травмує ногу, їй важко йти. Вона зустрічається з Лялею, якій вдалося набрати води, в той час як Марії це так і не вдається. Вдобавок її машину викрали. У Марії істерика, вона йде під дощем і кляне Бога. У такому стані її знаходить Григорій, який проїжджав повз.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь