Онлайн

Повернення Лялі (23 серія)

18:00, 11 грудня 2014

Більше відео

Іван приймає Олену в своєму будинку. Та починає обживатися, але у неї не ладяться відносини з Галиною, вона відчуває себе зайвою в будинку прокурора. Згодом Галина сама вирішує покинути будинок Миколи і повернутися в столицю, допомагати Ользі.

Олена відвідує Раміра, той намагається попросити її про допомогу, адже вона живе в будинку прокурора. Він просить посприяти в перегляді справ несправедливо засуджених. Олена відмовляє - Микола для неї не прокурор, а коханий чоловік. Відносини Лялі та Сергія розвиваються, вони вирішують на кілька днів усамітнитися в будиночку лісника.

Між Іваном і Сергієм відбувається скандал. Іван повертається до свого кабінету, де його вже чекає Марія, озброєна ножем. Марія завдає Івану кілька ножових поранень. Мимовільним свідком злочину стає Зінаїда, яка знімає все на відео свого мобільного телефону. Після вбивства, Марія підкидає закривавлені ніж і сорочку Сергія в багажник його машини.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь