Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Таємний код зламанио. Думка

22:30, 14 листопада 2013

Більше відео

Вчені та містики століттями намагалися розгадати загадку людської думки. Хтось вважає, що думка - це всього лише електричні імпульси в мозку, а хтось упевнений, що це - безпосереднє і найочевидніший прояв людської душі. Так, де ж правда?

У квітні 2013 року в США було оголошено про запуск глобальної 10-річної програми з вивчення клітин і нейронів мозку. Про значимість цього проекту свідчить його бюджет - більше 3 млрд. доларів, а також те, що про старт проекту повідомив президент Барак Обама. Можливо, подібні програми - це лише спроби США легалізувати свої секретні розробки в сфері створення, так званої психотронної зброї - механізмів контролю людського розуму і думок?

Давно відомі теорії, згідно з якими, людина використовує свій мозок лише на 10%. На що здатна думка людини? Чи можливо керувати чужими думками і як захистити свою голову від чужого впливу? Ці питання все частіше звучать у ЗМІ, наукових колах і військових дослідженнях. Але на них досі немає однозначної відповіді.

Однак, багато мислителів давнини і сучасності сходяться в одному - хто управляє думкою - той керує світом. Настав час зламати код найпотужнішої зброї - код наших думок.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь