Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Таємний код зламано. Молодість

22:30, 5 листопада 2013

Більше відео

У першій програмі циклу "Таємний код зламано" будуть розглянуті різні моделі підтримки молодості на прикладі чотирьох героїв різного достатку і статусу: народної актриси України Ольги Сумської, бізнесмена Володимира Буланькова, лікаря Марка Донського і вчительки Лариси Ющенко. У кожного з них різний місячний бюджет на підтримку здоров'я і прекрасного зовнішнього вигляду: від 15$ до 3000$. За допомогою унікальної методики, розробленої в інституті геронтології, знімальна група проекту з'ясує, чиї методи зі збереження молодості найефективніші, і чи дають традиційні засоби збереження краси такий же ефект, як новітні і дорогі розробки в області косметології.

Крім цього глядачі дізнаються про сучасні способи омолодження організму і про їх ефективність. У тому числі, і про методику омолодження стовбуровими клітинами, яка офіційно дозволена в Україні. Консультантами в цьому блоці програми виступлять найвідоміші вчені і медики. Наприклад, лікар-ендокринолог Тамара Вороніна вперше для широкої публіки розкриє сенсаційні факти про так званий "корабель молодості", на якому омолоджують найбагатших людей планети. А епігенетик Олександр Вайсерман розповість про ризики впровадження омолоджуючих процедур і про те, для чого людині потрібна старість як явище. У фільмі також прозвучать поради з підтримання молодості і здоров'я від відомого мандрівника і тренера Голтіса. Серед них - унікальна вправа, яка повертає гнучкість хребта.

Доходи від продажу технологій омолодження не поступаються доходам від продажу зброї. Щорічно люди витрачають мільярди доларів, слідуючи своїм бажанням бути молодою і красивою. Кожен день у світі винаходять нові засоби для збереження молодості і здоров'я. При цьому виникає парадокс: населення землі стрімко старіє. І це не дивно, адже тривалість життя збільшується. За прогнозами фонду ООН в області народонаселення, до 2050 року кожна п'ята людина на планеті буде старше 60 років. А це означає, що літніх людей буде вдвічі більше, ніж сьогодні.

Вчені стверджують - ключі від вічної молодості практично у них в руках. Містики запевняють - скасувати закони природи непідвладно нікому. Хто з них правий? Чи можна зупинити плин років? Що робити тим, кому новітні розробки в області омолодження просто не по кишені?

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь