Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

На валізах, 22.12.2012

8:00, 22 грудня 2012

Коли вам за 40 - життя тільки починається. Найзворушлива пара проекту - Алла Меленчук та Филип Моріссо. Він француз з дитячим сприйняттям світу, вона українка і "в серці має те, що не вмира". Вони палко кохають одне одного. Поряд з нею, він відчуває себе володарем всесвіту. Поряд з ним, вона перетворюється на дівчинку, яка вперше відкриває світ. Вони, це доказ того, що справжнє почуття долає всі кордони. Він мешкає у франції, вона в україні. У них є можливості жити разом, але поки, перемагають романтичні рандеву на нейтральній территорії. Цього разу, вони разом в Карпатах. Вивчають побут, пьють горілку, співають пісень, дихають повітрям. І нехай увесь світ зачекає…

Дві неймовірно спокусливі подруги – білявка Наталія Кортяк, і брюнетка Світлана Гапоненко. Їх мета – Париж і французькі чоловіки. У них в кишені багато грошей, а в сумочці рятувальний напій для зігріву і куражу. Вони з задоволенням губляться в лабіринтах Монмартру і червоному світлі Пляс Пігаль. Вони швидко знаходять потаємний вхід до Лувру, і легко закохують в себе бармена легендарного ресторану де знімався фільм "Амелі". Їм дуже не подобається французьке метро, і вони відчувають захват від Де Фансу, і все це заради того, щоб у Версалю станцювати вальс у вечірній сукні. Такі вони, українські незалежні красуні. Чи підкорять вони найкрасивіше місто всесвіту?  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь