Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

На валізах, 15.12.2012

8:00, 15 грудня 2012

Коли ти молодий та неодружений, коли ти перспективний співак та музикант і коли ти в зоні, де все включено – про що ще тобі дбати, як не про дівчат. А дівчат, як відомо – не буває мало і не буває багато. Сергій та Олександр! Перший співає, другий ді–джей і дами, поступово втрачають розум. Кемерський вітерець, середземноморська їжа, посмішка та пристрасний погляд - і дівчата здаються без бою.

Кординально протилежний відпочинок двох археологів. Вони теж молоді, вони теж Олександр і Сергій. Вони також можуть і співати, і танцювати, і спокушати, але – тягар наукового боргу не дозволяє їм цього. Єременко Олександр та Червяк Сергій – не пасуть задніх, і нехай їх вважають дещо божевільними, але в Криму, на їхнє переконання, ще не все відкрито. І поки їхні конкуренти відкривають в Турції дівчат, наші археологи відкривають в Криму піраміди більше єгипетських і шукають Атлантиду.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь