Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

На валізах, 01.12.2012

8:00, 1 грудня 2012

Олені та Олександру Стадніченкам вже за сорок. Хтось заздрить їх статкам, хтось зовнішньому вигляду, а хтось ризику, який наповнює їх життя. Затяті прихильники комфорту ризикнули і полетіли туди де всі надбання гламуру потерпають фіаско. Куба - останнє місце на землі де лишився соціалізм в своїй найгіршій формі. Інтернету немає, мобільного зв'язку теж, продукти за талонами, злидні, паровози, тропічні рослини, теплий океан і найкрасивіше в світі море.

Смак м'яса крокодила, лобстер, контрабанта сигар, кубинська сальса, і кубинський побут прихованний від погляду туристів - це все було в подорожі Стадніченків.

Інших героїв епізоду спеціалістку з реклами Валерію Мезенцеву та її хлопця приватного підприємця Михайла Горбачова, незважаючи на їх молодий вік, цікавить порятунок українських степів від екологічного лиха спричиненного індустріалізацієй. Мета їх подорожі, довести що Україна - зона унікальних природніх явищ.

Спострігайте за ними в обіймах первісної природи і дикіх звірів.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь