Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Майдан. Точка відліку. 18.04.2014

19:45, 18 квітня 2014

На цьому тижні події в Донецькій області стали головною новиною світу. Починаючи з суботи, 12 квітня, мобільні, добре організовані групи озброєних людей, захоплюють адміністративні будівлі практично у всіх містах Донецької області. Чи підтримує захоплення адміністративних будівель місцеве населення? Чому Донбас не чує решту України? Можливо, настав час не говорити самим, а почути Схід?

Для участі в цьому випуску народно-політичної програми "Майдан. Точка відліку" запрошені представники регіональної влади та мери міст, громадські діячі та експерти, директори промислових підприємств і жителі Донецької області. У прямому ефірі каналу "Україна" вони отримають можливість висловити свою позицію і запропонувати шляхи вирішення для стабілізації ситуації. У студію проекту також прийдуть експерти, серед яких - представники влади, політики, чиновники, державні діячі, політологи та лідери думок.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь