Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Майдан. Точка відліку. 04.04.2014

19:45, 4 квітня 2014

У п'ятницю, 4 квітня, в ефір телеканалу "Україна" вийшов другий випуск нової народно-політичної програми "Майдан. Точка відліку" з Іванною Коберник.

"Україна у вирі протиріч. Схід та Захід - разом?" – саме цю тему експерти та гості обговорили у студії проекту.

Закінчилася подача документів кандидатів у президенти України. Кожен з них йде на вибори зі своїм баченням майбутнього країни. Але, що ж в першу чергу повинен зробити майбутній Президент, щоб розв'язати існуючі між Сходом та Заходом суперечності? Саме це питання ведуча програми Іванна Коберник задасть аудиторії. Блогери, журналісти, активісти та громадські діячі зможуть озвучити свої пропозиції та почути позицію потенційних кандидатів.

Яка зовнішня політика буде сприяти миру всередині країни? Залишитись позаблоковою країною чи ввійти до НАТО – що краще для України? Чи правда, що дотаційні області живуть за рахунок "багатих"? Чи допоможе децентралізація влади зняти напругу? Які моделі децентралізації найбільш ефективні? Відповіді на ці та багато інших питань спробують знайти учасники і експерти програми "Майдан. Точка відліку".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь