Онлайн

Критична точка. Ср 19.02.14

16:00, 19 лютого 2014

Більше відео

Усі маски вбивці. Для сусідів - ботанік, для бабусі - улюблений онук. Насправді ж - вбивця і злодій. Як вивели злочинця на чисту воду, розповім я, Ірина Федоренко.

100 000 гривень у поліклініці. На Тернопільщині двоє колишніх в’язнів вирішили пограбувати районну лікарню! Чим закінчилася брудна справа? Знаю я, Ірина Камінська.

Секретна порада. Фітотерапевт-дієтолог Борис Скачко розповість про найшвидший спосіб, як підняти імунітет та не захворіти в сезон грипу і застуд.

Злочин і кара. Вони пограбували шість магазинів і нажахали цілу область. На чому прокололися злочинці, розповім я, Валерія Шапоренко.

Найдорожче паркування. За неправильне паркування львів’янку засудили на двісті сімдесят тисяч гривень. Звідки взялися такі нереальні суми? Власне розслідування провела я, Анастасія Власенко.

Критичне відео. Паркуєте машину? Будьте дуже обережні. Її можуть засипати снігом. Розмалювати так, що не впізнаєте. До вас можуть навіть підійти з пістолетом. Але за статистикою, найімовірніше, вас спробують відлупцювати. Тому, панове водії, запишіться на бойові мистецтва. Задля самооборони. Ми вас ще не переконали? Війна за парковку. Дивіться сьогодні у "Критичному відео".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь