Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Безсмертник. Рай там, де ти (92 серія)

18:00, 16 червня 2015

Більше відео

Ірині сниться Людмила, яка вмовляє її покаятися разом з Миколою. Вона біжить до Миколи, розповідає йому свій сон, просить його спробувати примиритися з Надею. Микола телефонує Наді і просить вибачення, але переконується, що вона так і не пробачила їх.

Ігор приходить до Бориса. Той каже, що Кірєєву вдалося втекти, але його заощадження залишилися у Бориса разом з рюкзаком, і його вже шукають. Ігор хоче поговорити з Іриною. Загнаний Кірєєв телефонує Ірині, вимагає врятувати його, каже, що якщо його затримають, то йому доведеться викласти все про Миколу, Ірину та сина Ігоря.

Ігор безпосередньо звинувачує Ірину у вбивстві Рити та інших злочинах, показує їй записи її розмов з Кірєєвим з прихованої камери, що була встановлена ним в кімнаті. Ірина намагається, але не може придумати виправдання. Незважаючи на її вмовляння, Ігор силою виставляє її з кімнати. Анастасія радіє, що у нього, нарешті, відкрилися очі. Тамара заходить до Миколи з мобільним, з жахом показує йому СМС...

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь