Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Безсмертник. Рай там, де ти (89 серія)

18:00, 11 червня 2015

Більше відео

Надя каже, що Анастасія про все розповіла Олегу, після чого у нього був сильний жар, а сьогодні він кудись зник. Борис вірить у те, що Олег мудрий і в усьому розбереться.

Ігор повідомляє експертові з ДТП про те, що хоче провести розслідування знову. Експерт каже, що добре пам'ятає обставини тієї справи і досі впевнений, що Риту збила не Надя - на її автівці не було жодних слідів зіткнення. Йому здалося, що слідчий і суддя були упереджені у справі, тому він зберіг результати експертизи і готовий їх надати Ігорю. Ірині не по собі від цих слів.

Кірєєв проникає в будинок Бориса, щоб знайти компромат на нього. Його намагається зловити помічник Бориса, Кірєєв тікає. Підозрілий диск, який він вкрав у будинку, виявляється обманкою - там записаний мультик для Кірєєва. Від Бориса приходить СМС про те, що він чекає ще дві години. Загнаному Кірєєву телефонує Ірина, і він зізнається, що доказів у нього вже немає, він не знає куди сховатися, а всі вещдоки - у Бориса Чалого...

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь