Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Безсмертник. Рай там, де ти (88 серія)

18:00, 10 червня 2015

Більше відео

Кірєєв приходить в будинок Білоусів. Микола з Іриною вимагають передати їм докази, і тоді вони гарантують йому безпеку. Кірєєв робить вигляд, що докази ще у нього, переконує, що потрібно триматися разом, вимагає спочатку захистити його від Бориса - і тоді він зможе віддати їм докази.

Ірина передає Ярослава Лізі. З ним прощаються Микола і Тамара. Ярослав обіймає Ірину, Кірєєв здалеку непомітно знімає зворушливу сцену прощання. Він телефонує в митну службу, відправляє їм фото родини, яка направляється в аеропорт, щоб залишити країну за підробленими документами. Кірєєву приходить СМС від Бориса, з нагадуванням, що у нього залишилася одна доба для передачі доказів.

Борис повідомляє Ігорю, що знайомий журналіст Наді випустить викривальну передачу про сім'ю Білоусів відразу після перемоги Миколи на виборах. Вони приймають рішення передати Наді вещдоки, і мають намір подбати про її захист. У кабінет Бориса входить схвильована Надя, і відразу запитує Бориса, чи не знає він, де Олег...

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь