Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Безсмертник. Рай там, де ти (100 серія)

18:00, 26 червня 2015

Більше відео

Ігор читає лист Поліни - та сподівається, що Ігор не тримає на неї зла; вона передає йому акції, що залишилися "ПАН-Косметікс", бажає успіху. Поліна в листі просить вибачення в Анастасії, дякує за шанс на одужання Олега. Поліна везе забинтованого Олега в спецмашині до аеропорту, обіцяє йому, що буде з ним до кінця.

Ірина потрапляє в колонію до Зінки, колишньої сусідки по камері Наді, та її жорстоко б'є. Наді сниться сон про Ірину, яка плаче у в'язниці. Надя приходить на побачення до Зінки, просить її простежити, щоб Ірину не кривдили. Та здивована - невже Надя пробачила Ірину? Надя відповідає, що більше не хоче мститися, її ненависть пройшла.

Компанія Наді "Безсмертник" отримує нагороду на щорічній конференції, їй вручають квіти, вона щаслива. Ігор чекає Надю на вулиці, вітає її, вони цілуються. Взявшись за руки, вони біжать до машини, забирати зі школи Ярослава.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь