Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Телеканал Україна

Підписуйся в соцмережах

Вікторія Корогод

Вікторія Корогод

Керівниця каналу «Україна»

Закінчила Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, економічний факультет, спеціальність «Фінанси та облік», Міжнародний інститут менеджменту, спеціалізована програма PMD з фінансів та еккаунтінгу, The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA).

Працювала фінансовим директором на інших українських телеканалах.

До команди каналу «Україна» приєдналась в 2012 році, посівши посаду фінансового директора. З 2014 року Вікторія Корогод - операційний директор каналу «Україна».

У лютому 2017 року Вікторія очолила канал «Україна».

Дізнатися більше
Юрій Сугак

Юрій Сугак

Головний редактор «Новинної Групи Україна», головний редактор каналу «Україна»

Закінчив історичний факультет Східно-Українського університету і економічний факультет Донецького національного університету. 

До команди «Медіа Групи Україна» Юрій Сугак приєднався понад 15 років тому. З 1998 працював на телеканалі «Україна» - журналістом, ведучим новин, директором служби інформації. З 2009 року очолив телеканал «Донбас», а з листопада 2013 року був призначений директором створеної з нуля «Регіональної Медіа Групи», що включає чотири найбільших телеканали Східної України: «Донбас» (мовить на території Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Запорізької областей), канал «34й» (Дніпропетровська обл.), «Сігма» (Маріуполь) і «ТВ-Сфера» (Харцизьк). Заслужений журналіст України (2008). 

З вересня 2014 року Юрій зайняв посаду головного редактора каналу «Україна».

З 26 жовтня 2018 року Юрій зайняв посаду директора Департаменту інформаційного мовлення каналу «Україна».

Дізнатися більше
Юлія Гатітуліна

Юлія Гатітуліна

Директорка департаменту планування програм

Закінчила Донецький державний університет за спеціальністю «Математика», Донецький інститут соціальної освіти за спеціальністю «Психологія», а також Інститут післядипломної освіти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. І. Туган-Барановського за спеціальністю «Маркетинг».

Кар'єру в медіагалузі розпочала в 2004 році, приєднавшись до команди каналу «Україна» на посаді спеціаліста-аналітика з дослідження глядацької аудиторії. Пізніше працювала на посаді  маркетолога.

З січня 2013 року Юлія зайняла посаду директора департаменту планування програм.

Дізнатися більше
Богдан Жданов

Богдан Жданов

Директор департаменту розвитку мережі мовлення каналу «Україна»

Закінчив НТУУ «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Системи супутникового зв'язку».

Кар'єру в телевізійній галузі почав більше 9 років тому з посади інженера в Концерні РРТ. До команди каналу «Україна» Богдан приєднався в 2008 році, зайнявши позицію головного спеціаліста з питань розвитку мережі мовлення.

З серпня 2014 року Богдан очолює департамент розвитку мережі мовлення.

Дізнатися більше
Олена Канішевська

Олена Канішевська

Креативна продюсерка каналу, директорка продакшн-компанії «Теле Про»

Закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. 

На телебаченні працює з 1993 року. До 2003 року працювала в сфері інформаційного мовлення. Обіймала посади – режисера, головного режисера і працювала в телепроектах: «Люди», «Вісті», «Вісті тижня».

З 2003 по 2010 рр. працювала в компанії ТЕТ-Продакшн головним режисером. Основний жанр телепродукту компанії – інфотейнмент. Олена займалася виробництвом телепроектів: «Дивись», «Дивись, хто перший», «Кіно і німці», «Спеції». 

З 2010-2011 рр. – керівник проектів студії «Пілот». Телепроекти: «Розкішне життя», «Красиво жити».

До команди каналу «Україна» приєдналася у червні 2011 року на посаді продюсера. В її активі проекти: «Говорить Україна», «Світ на смак», «1 за 100 годин», «Таємний код зламаний», «Хочу до Меладзе», «Моє нове життя», «Люблю. Чекаю», «Найкращий повар на селі», «Агенти справедливості», «Черговий лікар», «Глядач як свідок», «Історія одного злочину». Документальні фільми: «Планета мавп. Куди зникають розумні діти», «Код нації», «Звичайні зомбі. Як працює брехня», «Україна. В пошуках себе», «Лазуровий пил». Мюзикл «Аліса в країні чудес».

З березня 2018 року – директор продакшн-компанії «Теле Про».

Дізнатися більше
Тетяна Нікітіна

Тетяна Нікітіна

Директорка департаменту аналітики

Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет соціології. Вивчала соціологію в університеті Констанц (Німеччина). Захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Соціологія».

Має великий дослідницький досвід як в академічній сфері, так і у сфері прикладних досліджень – працювала в Національній академії наук України, в ряді українських і міжнародних дослідницьких компаній, в штабах політичних партій, викладала в університеті ім. Т. Шевченка, де і зараз читає курс лекцій, присвячений соціології медіа.

До команди телеканалу «Україна» приєдналась в 2013 році на посаді аналітика. З 2015 року очолювала відділ стратегічної аналітики. З 2020 року Тетяна обіймає посаду директора департаменту аналітики.

Дізнатися більше
Софія Паненко

Софія Паненко

Фінансова директорка каналу «Україна»

Закінчила Донецький національний технічний університет за спеціальностями: «Економіка підприємства» та «Фінансовий менеджмент».

Софія має 20 років успішного досвіду роботи в управлінні фінансами підприємств. За цей час обіймала посаду фінансового директора у великих компаніях, які спеціалізуються на будівництві, виробництві, дистрибуції фармацевтичної продукції.

До команди каналу «Україна» Софія приєдналася 21 грудня 2017 року на посаді фінансового директора. Основними завданнями Софії на цій посаді є організація роботи фінансового департаменту, формування бюджету телеканалу, забезпечення ефективної підтримки керівництва у питаннях розробки та реалізації стратегії розвитку бізнесу, аналіз господарської діяльності.

Дізнатися більше
Наталя Стрибук

Наталя Стрибук

Головна продюсерка департаменту кіно-серіального виробництва

Закінчила Одеський Національний університет, факультет романо-германської філології. Навчалася на факультеті журналістики Київського Національного університету.

Кар'єру в якості креативного продюсера почала більше 10 років тому. За цей період Наталія пройшла шлях від креативного продюсера, до головного продюсера департаменту кіно-серіального виробництва.

Працювала на Одеській кіностудії, а також на загальнонаціональних телеканалах.

До команди телеканалу «Україна» приєдналася в 2014 році.

Дізнатися більше
Анатолій Сябро

Анатолій Сябро

Директор Департаменту розважальних програм

Закінчив Миколаївський національний університет іменi В. О. Сухомлинського, за спеціальністю «Історія та право».

Досвідчений телевізійний менеджер, працює в індустрії понад 20 років. Обіймав посади режисера і продюсера різних телевізійних проектів, головного виконавчого продюсера каналу. 

На каналі «Україна» відповідає за творчі і виробничі процеси, пов'язані з розробкою оригінальних розважальних програм, форматів, шоу, взаємодію з внутрішніми і зовнішніми продакшинами.

До команди каналу «Україна» приєднався в квітні 2018 року очолювати новий Департамент розважальних програм.

Дізнатися більше
Андрій Хлапонін

Андрій Хлапонін

Директор технічного департаменту

Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Системи управління і автоматики».

Працює в медіагалузі з 2006 року. З 2007 року в компанії ТОВ «Музичне телебачення» він посідав посаду заступника технічного директора.

Приєднався до команди каналу «Україна» в 2008 році. За шість років Андрій пройшов шлях від посади головного спеціаліста з забезпечення ефіру до директора технічного департаменту телеканалу «Україна».

Дізнатися більше
Ірина Черняк

Ірина Черняк

Директорка департаменту із закупівель програм

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет за спеціальностями «Менеджмент» та «Менеджмент організацій».

Ірина працює в телевізійній галузі більше 8 років. Займала посади менеджера із закупівлі програмного продукту, директора із закупівлі програмного продукту; останні 2 роки працювала в Москві на посаді директора з продажу програмного продукту міжнародної компанії Endemol Wordwide Distribution для країн СНД, Балтії та Балкан.

До команди телеканалу «Україна» приєдналася в березні 2013 року, зайнявши посаду директора департаменту із закупівель програм.

Дізнатися більше
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь