Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Телеканал Україна

Підписуйся в соцмережах

Олег Панюта

Олег Панюта

Ведучий підсумкової програми «Сьогодні. Підсумки»

Олег Панюта – відомий український журналіст, телеведучий.

Освіту здобув у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Журналістика».

Досвід роботи в медіасфері – понад 25 років. І за цей час зумів стати успішним телеведучим. Олег Панюта на початку своєї кар’єри працював редактором, прес-секретарем в органах влади, керівником служби ранкового блоку мовлення на національних каналах.

До команди каналу «Україна» приєднався в 2014 році в якості ведучого програми «События недели». Нині він ведучий оновленого інформаційно-аналітичного щотижневика «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою».

Крім телебачення, Олег Панюта є ведучим світських подій. Він – ведучий Одеського міжнародного кінофестивалю, а також української кінопремії «Золота дзиґа».

Щороку Олег Панюта є учасником Журналістського благодійного концерту, який допомагає Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Також Олег Панюта – досвідчений медіатренер. Читає майстер-класи з журналістської майстерності для студентів та керівників прес-служб органів державної влади. Зокрема, телеведучий вже поділився досвідом зі студентами Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Тернопільського національного педагогічного університету В. Гнатюка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Донецького національного університету імені Василя Стуса, а також Національного авіаційного університету.

Дізнатися більше
Анна Панова

Анна Панова

Ведуча програми «Сьогодні»

Анна закінчила Національний університет  «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю  «Політологія», а також Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Кар'єру в медіагалузі вона почала в 2002 році. Пройшла шлях від репортера до головного редактора та ведучої на регіональному телеканалі в Черкасах. Пізніше працювала на загальнонаціональних каналах, зокрема парламентським кореспондентом та ведучою новин.

До команди телеканалу  «Україна» приєдналась в 2014 році, зараз ведуча інформаційної програми  «Сьогодні».

Дізнатися більше
Ігор Пупков

Ігор Пупков

Ведучий денних випусків програми «Сьогодні»

Народився 18 січня в Іллічівську (нині – Чорноморськ).

Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Режисер».

До команди телеканалу «Україна» приєднався в 2018 році в якості ведучого денних випусків інформаційної програми «Сьогодні».

Дізнатися більше
Олена Кот

Олена Кот

Ведуча інформаційних програм «Сьогодні» та «Головна тема»

У 2003 році закінчила Донецький національний університет за спеціальністю «Українська мова та література», у 2010 році отримала другу освіту - «Міжнародна економіка» Донецького національного університету.

Ведуча інформаційної програми «Сьогодні» і авторського проекту «Головна тема» на каналі «Україна». Професіонал з великим досвідом роботи на ТБ. Уже понад 10 років Олена є ведучою праймових випусків новин на каналі «Україна». Ведуча щодня формує новинну картину для глядача.

Олена досвідчений і об'єктивний інтерв'юер, на її рахунку безліч інтерв'ю з українськими міністрами, політиками, депутатами, громадськими діячами та ін.

Дізнатися більше
Людмила Добровольська

Людмила Добровольська

Ведуча програми «Сьогодні»

Людмила Добровольська - професійний інформаційник з великим досвідом і одна з найвідоміших телеведучих країни, за плечима якої вже понад двадцять років роботи в медіа.

Народилася в Одесі. Закінчила філологічний факультет Одеського державного університету ім.І.Мечникова.

Журналістську кар'єру почала в 90-х роках в Одесі.

Працювала на телеканалах «1+1», «ZIK», «Сіті», «Україна».

З серпня 2017 року - керівник випусків новин інформаційної програми «Сьогодні» на телеканалі «Україна».

Телеведуча є лауреатом двох премій «Телетріумф» в номінаціях «Ведуча інформаційних програм» і «Ведуча програми будь-якого формату».

Дізнатися більше
Юлія Галушка

Юлія Галушка

Ведуча вечірніх випусків новин «Сьогодні»

Юлія Галушка народилася і виросла в Черкасах. Закінчила факультет журналістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Телевізійну кар'єру розпочала в червні 2020 року в якості ведучої шоу «Сьогодні. Ранок. Вихідний» на телеканалі «Україна 24».

У червні 2021 приєдналася до команди новин «Сьогодні» на телеканалі «Україна» в якості ведучої вечірніх випусків.

Заміжня, виховує дочку Міру. Хобі - подорожі.

Дізнатися більше
Віталій Школьний

Віталій Школьний

Ведучий програми «Сьогодні»

Закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка, інститут журналістики.

Свою кар'єру в медіа-галузі почав 10 років тому. Працював на загальнонаціональних каналах і радіо, пройшовши шлях від журналіста, до редактора та ведучого новин. До команди телеканалу «Україна» приєднався у вересні 2011 року в якості редактора міжнародної служби інформації департаменту інформаційного мовлення.

У вересні 2015 Віталій став ведучим інформаційної програми «Сьогодні».

Дізнатися більше
Марина Кухар

Марина Кухар

Ведуча програми «Сьогодні»

Закінчила КНУ ім. Тараса Шевченка, факультет журналістики.

Під час навчання в університеті працювала у друкованих виданнях - газеті «Бізнес» і «Дзеркало тижня».

Була ведучою новин на 1+1 та Першому національному.

Ведучою програми «Сьогодні» на каналі «Україна» стала в 2011 році.

Дізнатися більше
Ольга Грицик

Ольга Грицик

Ведуча програми  «Сьогодні»

Закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка.

Кар’єру в медіагалузі почала на одній з перших FM-радіостанцій України в якості репортера.

У 1999 році отримала запрошення від Львівської обласної держтелерадіокомпанії спробувати себе у якості ведучої. Працювала на радіо і телебаченні ведучою, очолювала інформаційну службу.

З 2005 року працює телеведучою на загальнонаціональних каналах.

З вересня 2013 року є ведучою щоденної інформаційної програми «Сьогодні» на каналі «Україна».

Дізнатися більше
Максим Сікора

Максим Сікора

Ведучий програми «Сьогодні»

Закінчив Київський міжнародний університет за спеціальністю «Журналістика». Кар'єру в медіагалузі розпочав у 2000 році.

За цей час Максим посідав посади редактора, шеф-редактора, сценариста, кореспондента і ведучого. До команди телеканалу «Україна» приєднався у серпні 2012 року в якості ведучого рубрики «Економіка і бізнес» ранкового шоу «Ранок з Україною» та програми «События».

З 2014 року ведучий інформаційної програми «Сьогодні». 

Дізнатися більше
Володимир Остапчук

Володимир Остапчук

Ведучий шоу «Співають всі» і «МАСКА»

Володимир Остапчук закінчив Уманський державний педагогічний університет. З 2009 року став ведучим на українському телебаченні. З 2012-го - бренд-войс каналів «Футбол 1» і «Футбол 2». Має великий досвід роботи ведучим на українських радіостанціях.

З 2015 по 2017 роки - ведучий програми «Ранок з Україною».

У 2017 році разом з Олександром Скічко і Тимуром Мірошниченко був ведучим пісенного конкурсу «Євробачення».

У 2020 став ведучим грандіозного шоу «МАСКА» на каналі «Україна». У 2021 році став ведучим нового шоу «Співають всі» на каналі «Україна».

Хобі - подорожі.

 

Дізнатися більше
DZIDZIO

DZIDZIO

Ведучий шоу "Ігри Талантів"

DZIDZIO – один із найяскравіших артистів української сцени. Він не боїться брати участь у сміливих експериментах, а до того ж робить це з гарним настроєм, гумором та добротою.

У 2021 році DZIDZIO став зірковим детективом гіпершоу "МАСКА", також виступав у ролі запрошеного судді у популярному проекті "Співають всі".

Тепер мегапопулярний DZIDZIO буде ведучим нового ігрового шоу телеканалу "Україна" "Ігри Талантів".

"Стати ведучим шоу "Ігри талантів" – це новий досвід для мене. Це непросто бути в такій ролі, але я сам собі кинув виклик. Тому що шоу дуже цікаве не тільки для глядачів та учасників, але й для мене в першу чергу", – поділився популярний артист, ведучий розважального проєкту "Ігри талантів" DZIDZIO.

Дізнатися більше
Анатолій Анатоліч

Анатолій Анатоліч

Ведучий програми «Ранок з Україною» та тревел-шоу «Всюди люди»

Народився 26 вересня 1984 року в місті Кривий Ріг в родині економістів.

У 2001 році закінчив криворізьку гімназію № 95 і вступив до Криворізького економічного інституту на обліково-економічний факультет.

Під час навчання вже працював радіоведучим на радіостанції GalaRadio. Після закінчення ВНЗ в 2006 році переїхав до Києва і став радіоведучим програми «Happy Ранок» на «Хіт FM». У 2011 році запускає сольний музичний проект «Правила граматики». У тому ж році стає спочатку голосом, а потім і ведучим RedRoom шоу «Голос країни».

З 4 березня 2013 по 21 липня 2017 року вів ранкове шоу «Сніданок з 1 + 1» .Зараз веде відеопроект «Зе Інтерв'юер» на власному YouTube-каналі, де бере інтерв'ю у знаменитостей українського шоу-бізнесу і культури.

З 2019 року - ведучий програми «Ранок з Україною». В ефірі програми він щоранку ділиться порадами як підтримувати себе в спортивній формі, не забувати про свої хобі, цікавитися новим, і при цьому повноцінно приділяти увагу сім'ї і країні. З гумором і здоровим цинізмом він розповідає про те, як зберегти внутрішню молодість, пізнавати світ, вивчати його, брати найкраще і реалізовувати вдома, в Україні.

Одружений, батько трьох дітей.

Хобі: спорт, подорожі, соціальні мережі

Дізнатися більше
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик

Ведуча програми «Ранок з Україною»

Народилася 8 травня 1981 року в Чернівцях. Закінчила музичну школу по класу фортепіано. Майстер спорту з художньої гімнастики.

У 2001 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення з відзнакою. Деякий час викладала в ньому сценічну пластику.

З 2001 року працює в Київському Академічному Молодому театрі.

У 2006 році була ведучою прогнозу погоди на українському телеканалі «СТБ», на якому пізніше вела талант-шоу «Танцюють всі» та проект «Неймовірні історії кохання».

У 2011 році зайняла 2 місце в телешоу «Танці з зірками» в парі з Андрієм Диким. У 2015-2017 знялася в серіалі «Останній москаль» в ролі сільської продавщиці Ірини.

З 2017 року ведуча ранкової програми «Ранок з Україною» на телеканалі Україна, в якій вона ділиться порадами як поєднати кар'єру і виховання дітей, при цьому не забуваючи про себе в плинності побутових і сімейних проблем.

Заміжня, мама двох доньок.

Хобі: кіно, театр, соціальні мережі

Дізнатися більше
Григорій Герман

Григорій Герман

Ведучий шоу «Ранок з Україною»

Народився 10 липня 1975 року в Києві.

У шкільні роки Григорій брав участь в театральному гуртку, був ді-джеєм. У 1992 році почав працювати на національній радіостанції «Промінь», де вів перше в Україні розважальне радіо-шоу. У 1995 році перейшов на радіо «Лідер». Також працював у продюсерському центрі, на «Європі-плюс», «Гала-радіо» та «Нашому радіо».

З 2000 по 2007 рік був офіційним голосом каналу «ICTV». Голос всесвітньо відомих брендів: Nemiroff, Reebok, Opel, Mercedes, Райффайзен-банк, Спортмайстер, Rexona, DJuice, Coca-Cola, Samsung, Ferrero, МТС та інші.

Григорій Герман озвучив більше 15 аудіокниг, в тому числі Брайана Трейсі і Ігоря Осипенка і персонажів фільмів «Вежі-близнюки/Всесвітній торговий центр», «Зміїний політ», «Трансформери», «Пірати Карибського моря», «Американський гангстер» та інші.

З 2006 року ведучий програм на українських телеканалах. Захоплюється кулінарією і веде блог «Кухня Германа», а влітку 2017 приєднався до творчої команди телеканалу «Україна» як ведучий сімейного кулінарного шоу «Свекруха або невістка».

З 2018 року ведучий програми «Ранок з Україною», де також веде кулінарну рубрику. У програмі він допомагає пояснити політичні події простою мовою, проводячи паралелі між минулим і майбутнім.

Одружений, виховує двох синів.

Хобі: кулінарія, історія.

Дізнатися більше
Ірина Хоменко

Ірина Хоменко

Ведуча шоу "Ранок з Україною"

Ірина Хоменко народилася 5 липня у місті Боярка Київської області.

З дитинства маленька Іра мріяла стати артисткою. Перша спроба зайнятися творчістю випала ще у шкільні роки. Пізніше Ірина Хоменко почала грати у КВН та стала справжньою зіркою медико-інженерного факультету КПІ. Це захоплення привело дівчину до шоу-бізнесу і вона стала зіркою гумористичної студії «Мамахохотала» на НЛО TV.

Пізніше Ірина потрапила на «Новий канал», де виступила ведучою та учасницею одразу трьох проектів.

У січні 2022 року Ірина Хоменко приєдналася до команди телеканалу «Україна» та стала ведучою ранкового шоу «Ранок з Україною».

Ірина заміжня, виховує двох дітей.

Дізнатися більше
Олександр Шадров

Олександр Шадров

Ведучий шоу "Ранок з Україною"

Популярний український теле та радіоведучий, а також один з найкращих ведучих  івентів у країні.

Закінчив Київський національний університет культури та мистецтв. Працював телеведучим на "Першому діловому каналі". Також редактором на телеканалі "СТБ".

У січні 2022 року приєднався до команди телеканалу «Україна» як ведучий ранкового шоу «Ранок з Україною».

Енергійний Олександр Шадров відправиться вести живі ефіри з локацій Києва. Він подорожуватиме столицею у пошуках актуальної інформації, знайомитиметься з глядачами та зробить їх частиною улюбленої програми.

Дізнатися більше
Олексій Суханов

Олексій Суханов

Ведучий ток-шоу «Говорить Україна»

Олексій Суханов народився в Росії в місті Іваново. Освіту здобув у Московському державному Інституті комерції.

Кар'єру розпочав на обласному радіо. Пізніше працював на Іванівському обласному телебаченні. У Москві на курсах підвищення кваліфікації пройшов проби, ставши кореспондентом служби інформації радіостанції «Маяк».

Працював ведучим на одних з найкращих каналів, серед яких «Дощ», «ТВ3», «РЕН ТВ».

З квітня 2012 - ведучий ток-шоу «Говорить Україна».

Дізнатися більше
Тимур Асланов

Тимур Асланов

Ведучий публіцистичної програми журналістських розслідувань «Гучна справа»

У 2006 закінчив Академію митної служби України за спеціальністю «Правознавство», у 2009 отримав другу освіту у Дніпропетровському національному університеті за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». В 2019 році закінчив вивчати театральне- та кіномистецтво у магістратурі Київського університету культури.

З 2011 року – актор Київського театру «Чорний квадрат». Його фільмографія налічує понад 20 робіт у різних проектах.

В грудні 2018 року Тимур приєднався до команди телеканалу «Україна» в ролі ведучого публіцистичної програми журналістських розслідувань «Гучна справа», в якій він разом з командою проекту аналізує кримінальні справи, вказує на слабкі місця офіційних версій розслідувань та руйнує міфи.

 
Дізнатися більше
Савік Шустер

Савік Шустер

Ведучий програми «Свобода слова Савіка Шустера»

Савік Шустер народився 22 листопада 1952 року у місті Вільнюс, Литва. У 1976 році закінчив медичну школу університету McGill у Монреалі.

До переходу на телебачення Савік Шустер працював у пресі, на радіо, висвітлюючи війни та збройні конфлікти по всьому світу впродовж останніх двох десятиліть ХХ-го століття: в Афганістані, Ливані, Ізраілі, Чаді, Нікарагуа, а також у колишніх Югославії та Радянському Союзі.

Його статті публікували найбільші світові видання, в тому числі «Newsweek»,  «Liberation»,  «Der Spiegel»,  «La Republika».

1992 року Савік Шустер заснував Московське бюро Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода (RFE/RL) та керував ним до 2001 року.

У 2005 році започаткував програму «Свобода слова», яка у цьому ж році отримала премію Телетріумф у номінації «Найкраще ток-шоу».

Працював ведучим популярних політичних ток-шоу на українських каналах. Упродовж всього часу шоу Савіка було найпопулярнішим і найвпливовішим в Україні. 

У 2012 році здобув почесне звання Заслужений журналіст України.

До команди каналу «Україна» приєднався у 2008 з власним проектом «Шустер LIVE», який виходив на каналі до 2011 року. У 2019 Савік Шустер повернувся на канал «Україна» з новим соціально-політичним ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера», що транслюється в ефірі щоп’ятниці о 21:00.

Дізнатися більше
Святослав Піскун

Святослав Піскун

Ведучий програми «Хід прокурора»

Святослав Піскун народився 8 березня 1959 року у місті Бердичів Житомирської області. Вищу освіту здобув у Львівському університеті імені Івана Франка, закінчив юридичний факультет.

Роботу у правоохоронних органах розпочав у 1984 році та побудував кар'єру від старшого слідчого прокуратури міста Ірпінь до Генерального прокурора України.

Був народним депутатом України двох скликань.

В 2021 році став ведучим безпрецедентного для українського телебачення документального гостросюжетного кримінального детективу - «Хід прокурора» на телеканалі «Україна»

Дізнатися більше
Даніель Салем

Даніель Салем

Ведучий програми «Зірковий шлях»

Даніель Салем - український ресторатор, телеведучий, актор. Народився 25 січня 1984 року в Одесі. Мати Даніеля - українка, батько ліванець.

Коли Салему було шість років, він разом з родиною переїхав до Лівану. Закінчивши школу, служив в ліванській армії, навчався на філолога англійської мови в Бейруті. Пізніше відправився в подорож по світу - жив в Марокко, Туреччині, Єгипті, Франції та Канаді.

Повернувшись до Одеси, в 2003-му вступив до Національного медичного університету імені І.І. Мечникова, який закінчив в 2009 році за спеціальністю «хірург-офтальмолог».

Під час навчання у вузі Даніель заробляв викладанням англійської мови, астрологом, ведучим світської хроніки, офіціантом, барменом, арт-директором, ведучим в нічному клубі.

Після трьох років в клубі він вирішив відкрити свій заклад. В результаті Салем на власні гроші відкрив паб з тату-салоном, а потім - невеликий готель і перший в Одесі барбершоп.

У 2016 році Даніель Салем став ведучим на «Новому каналі», після чого працював на каналі «1+1».

Даніель Салем одружений, його дружину звуть Марія. У 2015 році у пари народилася дочка Санта-Луна.

У Даніеля на тілі більше 20 татуювань, він їх всі любить називати «щоденником спогадів».

Дізнатися більше
Даша Астаф'єва

Даша Астаф'єва

Ведуча програми «Зірковий шлях»

Даша Астаф'єва – популярна українська співачка, актриса, модель та телеведуча. Народилася 4 серпня 1985 року.

Навчалася на режисерському факультеті Дніпропетровського театрального коледжу, де й почала займатися вокалом.

Після переїзду до Києва стала учасницею одного з найпопулярніших талант-шоу – в результаті стала однією з вокалісток гурту NIKITA. У складі гурту Астаф'єва пробула до 2017 року. Після цього розпочала сольну кар'єру.

Крім співочої кар'єри Даша Астаф'єва – популярна фотомодель. Здобула популярність, вигравши титул Playmate of the Month ювілейного журналу Playboy, в 2008 році знімки Даші потрапили і в американську редакцію, і українку запросили на зйомки в США, де вона познайомилася з засновником Playboy Г'ю Хевнером. 

Під час російської агресії у 2022 році приєдналася до українських волонтерів та активно допомагає ЗСУ. У квітні 2022 року приєдналася до команди каналу «Україна», ставши ведучою проекту «Зірковий шлях».

Даша Астаф'єва незаміжня, захоплюється риболовлею, любить собак, тримає двох собак породи сіба-іну Чічіко та Луну.

Дізнатися більше
Ірина Фролова

Ірина Фролова

Ведуча шоу «Місія: краса»

Народилася 18 січня в м. Біла Церква. Тато – інженер, мама – фінансист.

З дитинства займалася музикою. Зокрема, відвідувала студію естрадного вокалу. На сцені – з дитячого садочка. У підлітковому віці почала цікавитися психологією.

Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» (магістр соціального консультування й адміністрування), Київський інститут інвестиційного менеджменту (спеціаліст з PR), Інститут аналітичних досліджень і сучасної освіти (сертифікований арт-терапевт).

Загальний досвід роботи в медіагалузі – 15 років. Уперше як телеведуча вела прямоефірне шоу на телеканалі «Тоніс». Часто поєднувала кілька робіт паралельно. Має досвід роботи директором з реклами і маркетингу, співачкою, організатором подій.

Заміжня, мама 2 синів.

Захоплення: арт-терапія, рукоділля, дизайн інтер’єру.

Із серпня 2019 року – ведуча програми «Місія: краса» на каналі «Україна».

Дізнатися більше
Ільяс Сахтара

Ільяс Сахтара

Ведучий шоу «Місія: краса»

Ільяс Сахтара народився в Ташкенті в родині музикантів. З раннього дитинства проявляв себе, як творча дитина. З 6 років Ільяс вивчав образотворче мистецтво і скульптуру, навчався грі на скрипці.

У 1989 році переїхав жити до Криму, де почав моделювати і шити одяг. Закінчивши Кримський державний індустріально-педагогічний університет, Ільяс переїхав до Києва.

У Києві працював в модному будинку Діани Дорожкіної майстром аксесуарів і декоратором, асистентом українського кутюр'є Сергія Єрмакова, стилістом кількох телеканалів.

З 2009 року Ільяс Сахтара працює головним стилістом каналу «Україна». Восени 2010 року став ведучим проекту «Оголена красуня» на каналі «Україна».

З 2018 року Ілля Сахтара ведучий шоу «Місія: краса».

Дізнатися більше
Андрій Дебрін

Андрій Дебрін

Ведучий документального розслідування «Реальна містика»

Андрій Дебрін народився 14 жовтня 1973 року в Івано-Франківську.

Закінчив КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого.

Знявся у більш, ніж 50 фільмах, в тому числі – «Красуня Ляля» і «Дворняжка Ляля» (виробництво телеканалу «Україна»).

В 2015 став ведучим документального розслідування «Реальна містика».

Дізнатися більше
ХАС (Назар Хассан)

ХАС (Назар Хассан)

Ведучий тележурналу цікавих історій «Мисливці за дивами».

Народився 13 січня 1991 року в Києві. Популярний український хіп-хоп виконавець (ХАС) і радіоведучий.

Вищу освіту здобув, вивчаючи міжнародний менеджмент у Львівській політехніці (2007-2010); також навчався в Європейському університеті в Києві.

З 2014 року працює тренером у компанії «Приватні уроки сценічної майстерності». З 2007 по 2015 рік був в складі відомого львівського гурту RIZUPS. З 2015 року Хас почав сольний проект, а в 2016 році вийшов перший сольний альбом # 1.

Працює ведучим на радіо ХітFM. Раніше не мав досвіду роботи на телебаченні.

Одружений, виховує сина.

Дізнатися більше
Юрій Царьов

Юрій Царьов

Ведучий мейковер-шоу «Я везу тобі красу»

Юрій Царьов - експерт в області перукарського мистецтва і візажу, ТОП-стиліст, визнаний на міжнародному рівні, засновник власної мережі салонів краси і косметичної марки, автор філософії перевтілень.

Юрій Царьов почав свій творчий шлях у 1998 році. Його кар'єра стартувала в звичайній перукарні і стрімко розвинулася.

У 2004 році Юрій став провідним стилістом, і пізніше арт-директором французького бренду DESSANGE в Україні.

З 2010 року Юрій Царьов є Амбассадором преміального бренду ESSENSITY, представленого в портфелі глобальної компанії Schwarzkopf professional.

За роки роботи в статусі експерта, Юрій навчив більше тисячі фахівців у сфері послуг краси. Його зірковими клієнтами були провідні представники українського шоу-бізнесу.

У 2021 році став ведучим мейковер-шоу «Я везу тобі красу» на телеканалі «Україна».

Дізнатися більше
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь